Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

İLÇE BAŞKANI AK, FENER MAHALLESİNDE ESNAF ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRDİ

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Burak Ak, İlçe Başkan yardımcısı Okan Bakırcı, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri Ali Osman Mercan, Emine Yüksel, İhsan Bacoğlu ve Muzaffer Kandil ile birlikte Fener Mahallesinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

Yapılan ziyaretlerde İlçe Başkanı Burak Ak ve Yönetim kurulu üyelerine Kadın Kolu mahalle koordinatörü Aynur Tarlacı Mahalle Başkanı Ali Fuat Devran ve mahalle muhtarı Kemal Kotil eşlik etti.

Mahalle muhtarı ile mahalle hakkında istişarelerde bulunan İlçe Başkanı Ak esnafların öneri ve taleplerini dinledi.

Başkan Ak “ Pandemi hassasiyetinden dolayı çok fazla toplu faaliyetler gerçekleştirmiyoruz. Elimizden geldiği kadar teşkilatımızla, vatandaşlarımızla, esnaflarımızla bir arada olmaya çalışıyoruz. Bugün Fener Mahallemizin kıymetli esnaflarıyla hasbihal etme fırsatı bulduk. Baktığımızda vatandaşımızdan bizden çok fazla bir talebi yok gönüllere dokunmak, iyi günde kötü günde yanlarında yer almak. Biz her zaman vatandaşımızın yanındayız. Şu an her hangi bir seçim yok seçim telaşesi içinde değiliz AK Parti teşkilatları olarak, bizim farkımız sadece seçim zamanı değil sürekli halkımızla içi içe olmak, bizler insanı yaşat ki devlet yaşasın düsturuyla çalışmalarımızı  gerçekleştiriyoruz.Çalışmalarımızın merkezinde her zaman insan olmuştur. Bizim işimizin bir mesaisi yok bizim amacımız gönüller kazanmak, vatandaşımızla kucaklaşmak, dertleşmek hemhal olmak. Yapmış olduğumuz çalışmaların neticesinde bir kişinin Allah razı olsun duasını alabildiysek ne mutlu bize ki  böylelikle gayretimizin karşılığını almış oluyoruz. Makamlar mevkiler geçicidir esas olan gönüllerde yer edinmektir. İnşallah yönetim kurulu üyelerimiz ve tüm teşkilatlarımızla gönüllere talibiz. Hepimiz sayın Cumhurbaşkanımızın kaptan olduğu gemide bir neferiz onun gemisinde görev almak en büyük  gurur bizim için onun teşkilatlarında layıkıyla görevimizi yerine getirmek için durmadan yorulmadan çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz Merkez ilçemizde ayak basmadık yer bırakmayacağız inşallah. Tüm mazlumların umudu bu davanın kurucu lideri Genel Başkanımız ve  Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı  daha güçlü kılmak için şer odaklarına fırsat vermemek için  elimizden ne geliyorsa yapmanın gayreti içinde olacağız. Ülkemiz üzerinde kirli hesapları olanlara fırsat vermeyeceğiz, biz biliyoruz ki dün savaş meydanlarında topla tüfekle verdiğimiz mücadeleler bugün kılık değiştirerek yine karşımızda cereyan ediyor artık savaşlar topla tüfekle yapılmıyor küresel hesaplarla ekonomi üzerinden gerçekleştiriliyor. Ama biz bir oldukça beraber oldukça kimsenin bize zarar veremeyeceğini biliyoruz. Üstat Mehmet Akif Ersoy’un dediği gibi “Girmeden tefrika bir millete düşman giremezToplu vurdukça yürekler onu top sindiremez”. Bizim yüreklerimiz bir attıkça bütün tuzaklar boşa çıkacaktır inşallah Çünkü bu dava mazlumların davası, bu dava habille kabilde başlayan dava hiçbir koşulda yerde kalmayacak inşallah” dedi.

 

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.