Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

İL GENEL MECLİS ÜYELERİ ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

30 Mart yerel seçimlerin ardından yapılan oylama sonucu İl genelinde Ak Parti İl Genel Meclis üyeleri beşte beş olarak sonuçlanmıştır. Bu sonuçla birlikte İl Genel Meclis Başkanı Muhammet Avcı, İl Genel Meclis üyeleri: Mehmet Kazancı, Melahat Taşpınar, İbrahim Türüt ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri Karayemiş, Ambarlık, Küçükçayır, Yiğitler, Taşköprü, Elmalı, Melekköy, Güzelköy, Yenigüzelköy ve Yolveren köylerinde teşekkür ziyaretlerinde bulundu.

Yapılan ziyaretlerde vatandaşlarla bir araya gelen İl Genel Meclis üyeleri, seçim süresinde yapılan ziyaretlerin seçimlerden sonrada devam edeceğini köylerdeki sorunları ziyaretler kapsamında yerinde inceleyerek çözüme ulaştıracaklarını belirttiler.

Gerçekleşen ziyaretlerde bir konuşma yapan İl Genel Meclis Başkanı Muhammet Avcı: “Yerel seçimler sonrasında Rize’yi Türkiye birinciliğine taşıyan durum  bizim her zaman birlik ve beraberlik içinde olmamızdan kaynaklıdır. Yerel seçimlerde göstermiş oldukları özverili çalışmalardan dolayı köy ve mahalle başkanlarımıza, sandık görevlilerimize  teşekkür ederim. Teşkilat olarak çalışmalarınız takdire şayandır. Bizim şuan yapmış olduğumuz ziyaretler teşekkür ziyaretidir. Bundan sonrada ziyaretlerimiz devam edecek, sorunları hep birlikte çözeceğiz” şeklinde konuştu.

İl Genel Meclis üyeleri gittikleri köylerde esnaf ziyaretlerinde de bulunarak, Köylerin sorunları hakkında bilgi aldı.  Bundan sonra ki  ziyaretlerde  sorunların  üzerinde daha detaylı çalışma yapacaklarını söylediler.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.