Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

İl Genel Meclis Adayları Sahaya İndi

AK Parti İl Genel Meclis Adayları, Seçim Çalışmalarına Başlayarak Köye ve Mahalleri Ziyaretlerine Başladılar.

Köy ve mahalle ziyaretlerine başlayan AK Parti il genel meclisi  adayları; Muhammed Avcı, Melahat Taşpınar, Mehmet Kazancı ,M.Aydın Bilsel ve İbrahim Türüt’e AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Saadettin Türüt, Merkez İlçe Başkanı İshak Alim ve İl Genel Meclisi Üyesi Rahmi Metin ’de eşlik etti.

Köy ve Mahalle ziyaret programının ilk bölümünde Küçükçayır, Karasu, Ambarlık  ve Karayemiş Köylerine giderek  ziyaretlerde bulunuldu. Ardından Muradiye Beldesi, Kömürcüler, Taşköprü, Yiğitler, Elmalı, Yolveren, Pazarköy, Zincirliköprü Köyleri ziyaretleri ile vatandaşlarla bir araya geldiler.

Ziyaretler esnasında halkın sorunlarını dinleyen İl Genel Meclisi üyeleri, AK Parti’nin kurulduğu günden bu yana, temelde insan odaklı bir siyaset izlediklerini, bu itibarla sürekli  halk iç içe olduklarının ifade ederek “Vatandaşlarımızın sorunlarını dinlemek ve birlikte çözüm üretebilmek adına bu ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. 30 Mart seçimlerine kadar bütün köy ve belli oranda da mahallerimizi ziyaret ederek, AK Parti’nin bu güne kadar gerçekleştirdiği hizmetler ile bundan sonraki süreçte yapmayı planladığımız projeler hakkında halkımıza bilgilendirmelerde bulunuyoruz” şeklinde açıklama yaptılar.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.