Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

İL BAŞKANLIĞINDAN MERKEZ İLÇE’YE ÖDÜL

AK Parti Rize İl Başkanlığının düzenlemiş olduğu İl Danışma Meclis toplantısında Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt’e ödül verildi.

AK Parti Rize İl Başkanlığı bugün İsmail Kahraman Kültür merkezinde gerçekleştirdiği  73.İl Danışma Meclis toplantısında İl Genelinde oyunu artıran İlçelere plaket takdim etti. Ödül töreninde AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt’e 1 Kasım seçimlerinde İl genelinde oyunu en çok artıran İlçelerden olduklarından dolayı plaket takdim edildi. Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt ödülünü İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Kazancı’dan aldı.

 Başkan Türüt, İl Başkanlığı’nın verdiği bu  ödülde emeği geçen herkese teşekkür ederek,” 7 Haziran seçimlerinden sonra 1 Kasım genel seçimlerinde Merkez İlçe teşkilatları olarak %78,3’lük oy oranıyla hamdolsun  oyunu en çok artıran ilçe teşkilatlarından olduk. Ben bu ödülü teşkilatım adına alıyorum.Yapmış olduğumuz çalışmalarda yer alan, teşkilatımın her kademesinde görev alan kardeşlerime çok teşekkür ediyorum bu başarı hepimizin başarısıdır” dedi.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.