Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

Hizmet Bizim İşimiz

Seçim Çalışmalarına Tüm Hızıyla Devam Eden AK Parti İl Genel Meclis Adayları, Yaptıkları Köy, Mahalle ve Belde Ziyaretlerinde Halkın Yoğun İlgisi İle Karşılanıyorlar.

30 Mart yerel seçimleri kapsamında seçim çalışmalarını yürüten AK Parti İl Genel Meclisi adayları; Muhammed Avcı, Melahat Taşpınar, Mehmet Kazancı, M.Aydın Bilsel ve İbrahim Türüt önceki gün Topkaya ve Uzunköy Köyleri ile Kendirli Beldesini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldiler. Ziyaret programının ikinci bölümünde Selimiye, Azaklıhoca,  Düzköy ve Ortapazar Köylerini ziyaret eden İl Genel Meclisi adaylarına AK Parti Rize İl Teşkilatı yöneticileri de eşlik etti.

Gittikleri her yerde halkın yoğun ilgisiyle karşılanan AK Parti İl Genel Meclisi adayları, halkın bu yoğun ilgisinden çok memnun olduklarını ifade ederek “Halkımızdan görmüş olduğumuz bu yoğun ilgi, AK Parti’nin siyaset anlayışı gereği sürekli olarak halkımızın ayağına gidip sorunlarını dinlememizden kaynaklanıyor. Biz, temelinde insan ve hizmet odaklı bir siyaset yürütüyoruz. Bunu yapabilecek kadrolar sadece AK Parti kadrolarında mevcuttur. Bu kadrolar 30 Mart seçimlerinden sonrada vatandaşımızın hizmetinde olacaktır.” şeklinde yorum yaptılar” şeklinde konuştular.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.