Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

HASAN KARAL KÖY ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal,yapmış olduğu ziyaretlerde, “Bizler Seçimden seçime sizi ziyaret eden siyasetçiler değiliz, sürekli arazideyiz ziyaretlerimizi sürdürerek, iyi niyetli olarak çalışıyoruz sağ olun sizde bizlere destek veriyorsunuz bizim liderimize sayın Tayyip Erdoğan’a ve onun ekibine destek veriyorsunuz Allah razı olsun” dedi.

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, AK Parti Rize İl Başkan yardımcıları ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, İl Genel Meclis Başkanı Muhammed Avcı ve İl Genel Meclis Üyelerinin de katılımıyla birlikte Merkeze bağlı Zincirliköprü, Örnek Köy, Pekmezli köylerini ziyaret etti ve son olarak  Çaykent Beldesindeki  yeni  AK Parti Belde Teşkilat Başkanlığının açılışını gerçekleştirdi.

Hasan Karal, AK Parti Rize İl Başkan yardımcıları ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt ,Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, İl Genel Meclis Başkanı Muhammed Avcı ve İl Genel Meclis Üyeleriyle birlikte Zincirli köprü köyünü ziyaret etti. 2004’ten bugüne Zincirli Köprü Köyü için yapılan yatırımları Muhammed Avcı’dan  dinleyen Karal, Köy halkının tek tek sorunlarıyla ilgilenerek, yapılabilecek çalışmalar konusunda vatandaşlara bilgi verdi.

Karal” Bizler Seçimden seçime sizi ziyaret eden siyasetçiler değiliz”

Zincirliköprü köyünün ardından Örnek Köyü ziyaret eden Hasan Karal, Sadettin Türüt, Muhammed Avcı ve beraberindekiler Örnek Köye geçerek, buradaki yatırımları değerlendirdi ve köylünün temel sorunları konusunda köy başkanı ve muhtardan bilgi aldı. Burada bir konuşma yapan Karal,” Yapmış olduğumuz ziyaretlerle hem yatırımları değerlendiriyoruz, hem de vatandaşlarımızla hasret gideriyoruz. İktidarımız döneminde köy yollarına 250 trilyon para harcandı. Bizim bölgemizde iş yapmak zor coğrafi şartlardan dolayı maliyetler çok yüksek ama inşallah Allah’ın izniyle devletimiz, hükümetimiz güçlü olduğu takdirde birlik beraberliğimizi koruduğumuz sürece eksiklerimizi tamamlayacağız. Bizler Seçimden seçime sizi ziyaret eden siyasetçiler değiliz, sürekli  arazideyiz ziyaretlerimizi sürdürerek, iyi niyetli olarak çalışıyoruz sağ olun sizde bizlere destek veriyorsunuz bizim liderimize sayın Tayyip Erdoğan’a ve onun ekibine destek veriyorsunuz Allah razı olsun” dedi.

Örnek Köy’den sonra Pekmezli köyüne geçen Karal ve ekibi burada Muhammed Avcı’dan  İl Özel İdarenin Pekmezli Köyündeki çalışmalarını dinledi. Avcı, konuşmasında : Pekmezli köyündeki su problemiyle ilgili yapılan projeler konusunda ve asfaltlama çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Son olarak Hasan Karal, AK Parti Rize İl Başkan yardımcıları ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt ,Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, İl Genel Meclis Başkanı Muhammed Avcı ve İl Genel Meclis Üyeleriyle birlikte Çaykent Beldesindeki yeni  AK Parti Belde Teşkilat Başkanlığının açılışını gerçekleştirdi. Açılışta bir konuşma yapan  Karal, “Açılışını gerçekleştireceğimiz Çaykent Beldesindeki bu Belde Teşkilat Başkanlığımızın  özelde Merkez İlçemize, Rize’mize genelde Türk demokrasisine hayırlar getirmesini, burada hizmetlerin yoğrulmasını bölgemize gelecek olan  hizmetlerin bir mutfağı olmasını gönülden temenni ediyoruz “dedi.

Hasan Karal ve beraberindekiler açılış sonrası  Çaykent Beldesindeki yeni Ak Parti Belde Teşkilat Başkanlığında buradaki vatandaşlarla bir araya gelerek, vatandaşların sorunlarını dinledi.Program Çaykent Beldesindeki Muhammet Arslan’a ait muhtarlık bürosunu ziyaret ettikten sonra sona erdi.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.