Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

GÜMRÜK VE TİCARET BAKANI HAYATİ YAZICI AK PARTİ RİZE MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ

AK Parti Rize Merkez İlçe Teşkilat Başkanlığına Seçilen Mehmet Topaloğlu ve yönetim kurulu üyeleri Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı’yı Rize AK Parti Merkez İlçe Başkanlığında Ağırladı.

Geçtiğimiz haftalarda birtakım toplantı ve seminerlere katılmak için Rize’ye gelen Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığında Mehmet Toplaoğlu ve Yönetim kurulu üyeleri ile bir toplantı gerçekleştirdi.

Toplantı öncesi  Ziyaretçi defterine duygu ve düşüncelerini yazan Yazıcı Rize Merkez İlçe Başkanlığına seçilen Mehmet Topaloğlu’na tebriklerini ilettikten sonra Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya gelerek bir toplantı gerçekleştirdi.

Yapılan toplantıda AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mehmet Topaloğlu ” Gümrük ve Ticaret Bakanımız sayın Hayati Yazıcı’yı ağırlamaktan onur ve gurur duyuyoruz.Yoğun programları olmasına rağmen bizleri ziyaret etmesi bizim için büyük şeref.Kendisi ile aynı hedef doğrultusunda ve aynı çatı altında çalışıyor olduğumuzu bilmek şahsım ve teşkilatımızın adına gerçek bir gurur kaynağı” dedi.

Toplantıda Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile ilçelerde oluşan sorunlar hakkında bilgi alan ve çözüm yollarını masaya yatıran Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı burada yaptığı konuşmada “Teşkilatımızın değişmez bütünlük ve beraberliğinin simgesi olan hoşgörü ve ahlaki değerler sadece Rize’de değil bütün Ülkede hakimdir.Teşkilatımızın bütün departmanları bizlerin çalışma yerleri,vatandaşlarımızın ise evleridir.Bu değerleri göze alarak başta Mehmet Topaloğlu ve teşkilat arkadaşlarımıza başarılar ve kolaylıklar diliyorum” dedi.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.