Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU’NDAN BAŞKAN TÜRÜT’E ZİYARET

Türkiye Odalar Borsalar Birliği Rize Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Fatih Çomoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt’ü makamında ziyaret etti.

Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Fatih Çomoğlu, Rize’de genç girişimciliğin geliştirilmesi noktasında gerekli alt yapıyı oluşturmak ve sağlam ve sürdürülebilir bir girişimcilik anlayışını ortaya koymak için çalışmalar yaptıklarını ifade ederek, Genç Girişimciler Kurulunun misyonu hakkında bilgi verdi ve Başkan Türüt’e görevinde başarılar diledi.

Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt, Rize Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Fatih Çomoğlu ve Yönetim Kurulu üyelerine ziyaretlerinden duyduğu memnuniyetini dile getirerek, teşekkür etti. Türüt, Rize’de kollektif, sosyo ekonomik işbirliklerinin sağlam zeminlerde oluşturulması ve Rize’yi kalkındıracak projelerin, istihdam imkanlarının  kazandırılması noktasında atılan adımları takip ettiklerini belirterek,  önceki zamanlarda kendisinin de görev yaptığı Rize Genç Girişimciler Kuruluna ve Yönetim Kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.