Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

EVLAT, ENİŞTEDEN İYİDİR

Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt ve yönetimi mahalle ziyaretlerine başladı.Gerçekleşen ziyarette bir konuşma yapan Türüt,” Evlat enişteden iyidir. Enişte olduğu Siirt’te yüzde 85 üzeri oy oranı alırken Rize’nin evladı Başbakanımızı bizim rekor bir oyla Cumhurbaşkanı olarak Çankaya’ya ilk turda çıkarmamız gerekir”dedi.

       Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt ve yönetimi ,Ak Parti Rize Kadın Kolları Başkanı Nuran Alim, Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap, Belediye Başkan yardımcıları, ve Belediye Meclis üyeleri fener mahallesini ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarette bir konuşma yapan Sadettin Türüt,”Bugün bir fener mahallesi sakini olarak ve Merkez İlçe başkanı olarak buradayım. Merkez İlçe yönetimi olarak  yapılan ziyaretleri önemsiyoruz  çünkü yapmış olduğumuz ziyaretlerle mahallelerimizi daha iyi tanıma fırsatı bularak temel sorunlar konusunda da fikir alışverişinde bulunuyoruz. Önümüzde çok önemli bir seçim var bu seçimde her şeyden önce bir Rizeli olarak Başbakanımıza sahip çıkmalıyız. Bu seçim diğer seçimlerden daha farklı şuana kadar Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan bütün seçimlerde milletvekilleri için, Belediye Başkanları için seçim çalışması yapıyordu bu seçimde kendi adaylığı için çalışma gerçekleştirmektedir. Bu partide partinin alt kademesinden üst kademesine kadar yönetimde yer alan herkes bu konumunu Başbakanımıza borçludur. Şimdi bize düşen liderimizi çıktığı bu yolda  yalnız bırakmamak ona gereken desteği vermektir. Başbakanımız 2003 senesinde ara seçimlerde Siirt’ten aday oldu ve milletvekili seçildi. Siirtliler başbakanımıza yüzde 85 oy verdi Evlat enişteden iyidir. Enişte olduğu Siirt’te  yüzde 85 üzeri oy  oranı alırken Rize’nin evladı Başbakanımızı  bizim rekor bir oyla  Cumhurbaşkanı olarak Çankaya’ya ilk turda çıkarmamız gerekir. Rizeli bir Cumhurbaşkanı Rize’ye çok yakışacaktır. İnşallah 11 Ağustos Pazartesi sabahı Başbakanımızın Cumhurbaşkanlığı’nı 14’ünde de Partimizin  kuruluş yıldönümünü  beraber kutlayacağız”   dedi.

 Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap ise Fener mahallesi muhtarı Kemal Kotil’den mahallenin temel sorunları hakkında bilgi aldı. Cumhurbaşkanlığı seçimleri konusunda ise Rize’nin evladına bu seçimde sahip çıkacağına inanıyorum. Başbakanımızı en yüksek oy oranıyla birinci turda Cumhurbaşkanı olarak göreceğiz inşallah Rize’ye yakışan budur ” dedi.

Ziyaret mahalle sakinleriyle yapılan sohbet sonrası sona erdi.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.