Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

ERDOĞAN’A HEP DESTEK TAM DESTEK

Rize’de Erdoğan gönüllüleri bu yolda bende varım diyerek desteğini gösterebilmek adına Ziraat Bankası Merkez Şubesi’ne giderek Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim kampanyasına katkı sağlamak için bağışta bulundu.

Rize’de Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan’a Cumhurbaşkanlığı yolunda destek olabilmek adına Sivil toplum kuruluşları, Ak Parti Teşkilat mensupları ve çok sayıda vatandaş  Ziraat Bankası Merkez Şubesi’ne giderek seçim harcamalarına katkı için bağışta bulundu.

Rize’nin evladı ve  Milletin Adamı’na her koşulda destek olacağını gösteren Rizeliler, Başbakanını yalnız bırakmayacağını bir kez daha göstermiş oldu. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a hep destek tam destek olarak yürüdüğü bu kutlu yolda önce Yüce Allah’ın yardımı sonrada biz gönüllü neferlerinin yardımı ile  bu seçimi inşallah alacaktır diyen Rizeli vatandaşlar, “Dünya liderimize sahip çıkacağız bu seçim ilk defa halkın iradesiyle gerçekleşecek bizde benim Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan diyerek Rize’den Cumhurun reisinin çıkmasında küçükte olsa bir katkıda bulunmaktan mutluyuz bize Başbakanımıza destek olabilmek adına bu fırsatı veren yetkililere teşekkür ederiz” dedi.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.