Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

ERDOĞAN VARSA BENDE VARIM

Kendirli Belediye Başkanı Alaettin Serdar, Cumhurbaşkanlığı yolunda Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a destek için seçim kampanyası için bağışta bulundu.

Alaettin Serdar, Belediye Başkan yardımcıları Belediye Meclis üyeleri, Ak Parti Kendirli Belde Teşkilatı ve vatandaşlarla birlikte Ziraat Bankası Rize Merkez şubesine giderek, Cumhurbaşkanlığı seçimi için Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a seçim harcamaları ile ilgili destek bağışında bulundu.

Alaettin Serdar yaptığı açıklamada: “Erdoğan varsa bizde varız. Başbakanımıza çıktığı bu kutlu yolda desteğimizi her zaman yanında olarak göstereceğiz. Sayın Başbakanımız milletin adamı olarak 10 Ağustos’ta sandık başına gidecek, bizler ona bu süreçte Kendirli halkı olarak maddi destek olmak için bugün buradayız. Milletin adamı olan Recep Tayyip Erdoğan’a millet olarak bizler de katkı vermek istedik. 10 Ağustos’ta yapılacak cumhurbaşkanı seçiminde halkımız milli iradesini sandıkta ortaya koyacak. Milletimiz bu seçimde de Başbakanımızı yalnız bırakmayarak desteklerini verecektir. Biz de bunun için çok çalışarak, Kendirli halkı olarak Başbakanımızı en iyi şekilde destekleyerek cumhurbaşkanı olarak görmek istiyoruz” dedi.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.