Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

BELEDİYE BAŞKANI KASAP, MERKEZ İLÇE ‘NİN TOPLANTISINA KATILDI

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı’nın Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt’ün başkanlığında gerçekleştirilen AK Parti Rize İl Başkanlığı toplantı salonunda yapılan yönetim kurulu toplantısına katıldı.

Belediye Başkanı Kasap, Rize Belediyesinin çalışmalarının genel durumu ile  ilgili Başkan Türüt’e ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyelerine bilgilendirmede bulundu.

 Merkez İlçe Başkanı Sadettin  Türüt, Reşat Kasap’a bilgilendirmelerinden dolayı teşekkür etti.Hep birlikte aynı davanın içinde yer aldıklarını dile getirerek, “Bu davada liderimiz Kurucu Genel Başkanımız, şimdiki Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın siyaset anlayışıyla halka hizmet hakka hizmet düsturuyla hareket etmekteyiz. Bizim için aslolan milletimiz ve milletimizin menfaatleridir. Çalışmalarımızı bu minvalde yürütmekteyiz. Rize için yapılacak her çalışmada Merkez İlçe Başkanlığı olarak, Belediye Başkanımız Reşat Kasap ve ekibinin   yanında yer alacağız. Sayın Belediye Başkanımıza toplantımıza katılımından ötürü teşekkür eder,başarılarının devamını dilerim ” dedi.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.