Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

BAYRAMLARIN EN BÜYÜK ÖZELLİĞİ BİR OLMAK VE BERABER OLMAKTIR

Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt ve Yönetim Kurulu üyeleri Rize’de her bayram gerçekleşen geleneksel Bayramlaşma törenine katılarak vatandaşlarla bir araya geldi. Türüt, ” Bayramların en büyük özelliği bir olmak ve beraber olmaktır. Bizde bugün Rize Valiliği ve Rize Belediyesinin düzenlemiş olduğu bu programa katılarak birlik ve beraberliğimizi yeniden tazelemiş bulunuyoruz” dedi.

Rize Cumhuriyet Meydanında kurulan çadırdaki  Bayramlaşma  törenine Rize Valisi Ersin Yazıcı, Gümrük ve Ticaret eski Bakanı  ve Ak Parti Rize Milletvekili Hayati Yazıcı, Ak Parti Rize Milletvekilleri Nusret Bayraktar, Hasan Karal, Ak Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, Rize Garnizon Komutanı  Kıdemli Albay İsmet Cansaran, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan yardımcısı  Prof. Dr.  Davut Kavranoğlu, Rize Belediye Başkanı Prof.Dr. Reşat Kasap, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Hüseyin Karaman, İl Genel Meclis Başkanı Muhammed Avcı, Ak Parti Rize İl Başkanı Hikmet Ayar ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt ve Yönetim Kurulu üyeleri,İlçe Belediye Başkanları, daire amirleri, Sivil Toplum Kuruluşları, çok sayıda teşkilat mensubu ve vatandaşlar katıldı.

Bayramlaşma programında Başkan Türüt, ” Bayramların en büyük özelliği bir olmak ve beraber olmaktır. Bizde bugün Rize Valiliği ve Rize Belediyesinin düzenlemiş olduğu bu programa katılarak birlik ve beraberliğimizi yeniden tazelemiş bulunuyoruz, çok güzel bir organizasyon emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz “dedi.

Rize Cumhuriyet Meydanında kurulan çadırdaki  Bayramlaşma törenine halkın ilgisi yoğundu. Rize Valiliği ve Rize Belediyesinin düzenlemiş olduğu Bayramlaşma töreninde vatandaşlara ikramlarda bulunularak program sona erdi.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.