Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

BAŞKAN TÜRÜT’TEN MÜSİAD RİZE ŞUBESİNE ZİYARET

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Rize Şube Başkanı Mahmut Dabak’ı ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarette Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt’e Merkez İlçe Başkan yardımcıları: Temel Hacıömeroğlu, Hüseyin Özgün, Sinan Eyüpoğlu, Tuncay Kılıç, Yönetim Kurulu üyeleri Resul Kuk ve Tevfik Çakır eşlik etti.

MÜSİAD Rize Şubesi Başkanı Mahmut Dabak Başkan Türüt’e  ve yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek; “11.Olağan Genel Kongremizi gerçekleştirdik.Şahsıma gösterilen teveccühe ve derneğin bugüne kadar gelmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.Derneğimiz ulusal ve uluslararası düzeyde bağımsız ve bağlantısız hareket eden bir iş adamları derneği olarak, önceden belirlenen ilke ve değerleri paylaşan üye sayısını artırmak, üyeleri arasındaki dayanışmayı geliştirmek ve kendi içinde sağladığı bu birlik ve beraberlik ruhuyla ülkemizin maddi ve manevi yönden gelişmesine katkıda bulunmaktadır. Bizde Rize’deki çalışmalarımızı bu minvalde yürütmekteyiz” dedi.

Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt  MÜSİAD Rize Şubesi Başkanı Mahmut Dabak’a ve yönetimine hayırlı olsun temennisinde bulunarak, görevlerinde başarılar diledi, Türüt “Sivil toplum kuruluşları bir ülkede demokrasi kültürünün oluşmasında ve yerleşmesinde en önemli unsurlardandır. Ülkemizde demokrasinin beşiği haline gelen sivil toplum kuruluşları, her şeyin devletten beklenmemesi gereken alanlarda faaliyet göstererek,aynı zamanda devlet faaliyetlerinin etkinliğine de katkı sağlamaktadır. Bu minvalde bizim partimiz Sivil toplum kuruluşlarıyla her zaman istişare halinde olmuştur. Hem ülkedeki sivil toplum kuruluşları arasında hem de iş dünyasında  ve şehrimizde yapılacak tüm çalışmalarda farkını ortaya koyan MÜSİAD’ın Rize’de yürütmüş olduğu çalışmaları beğeniyle izliyorum” dedi.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.