Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

BAŞKAN TÜRÜT’TEN MHP TEŞKİLATINA ZİYARET

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt, Merkez İlçe Başkan yardımcıları Fatih Mehmet Köse, Temel Yaşar Hacıömeroğlu ve Hüseyin Özgün ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Rize İl Başkanı Serkan Birben ve Ülkü Ocakları Rize İl Başkanı Recep Bakırcı’yı makamlarında ziyaret etti.

Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt ve beraberindeki ekip önce 28 Şubat’ta gerçekleşen kongre sonucu MHP Rize İl Başkanlığına seçilen Serkan Birben’e yeni görevinde başarılar dileyerek, yeni yönetimi ve kendisini tebrik etti.

Gerçekleşen ziyarette Başkan Serkan Birben, Kongre sonrası Rize’de Bismillah çekerek  yeni yönetimiyle ilgili değişiklikleri yaptığını belirtti. Birben” Rize için yapılacak hayırlı hizmetlerde asgari ve azamide genelde müştereğimiz Rize’dir. Rize için yapılacak her doğru işin  yanındayız. Muhalefet yapmak için muhalefet yapmayacağız. Rize’mizle ilgili  nasıl güzel ne yapabiliriz onun çalışması içinde olacağız” dedi. Başkan Türüt ve yönetimine ziyaretlerinden duyduğu memnuniyetini dile getirerek teşekkür etti.

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt ziyarette yaptığı konuşmada: Partilerin önemli olan vatan için memleket için ne yapabiliriz kaygısıyla daha iyi şartlarda olması için çalışması. Farklılıkların bu ölçülerde kabul edilebilirliği vardır.Bizler hem Rizeli olarak hem de Rize’de yaşayan Rizeliler  olarak, meşru anlamda çok sesliliği savunmalıyız,dile getirmeliyiz ve birbirimizin fikir ayrılıklarına saygı duymalıyız o zaman her şey çok daha iyi olacaktır. Bu minvalde Rize’nin ortak çıkarları söz konusu olduğunda kesinlikle her doğrunun yanında olmalıyız” dedi. MHP İl Başkanı Serkan Birben ve yönetimine başarılar diledi.

MHP İl Başkanlığı ziyaretinin ardından Başkan Sadettin Türüt ve  Merkez İlçe Başkan yardımcıları Ülkü Ocakları Rize İl Başkanı Recep Bakırcı’yı  yeni binalarında ziyaret etti.

Başkan Türüt Ülkü Ocakları Rize İl Başkanı Recep Bakırcı’dan yapmış oldukları çalışmalar hakkında bilgi alarak yeni Ocak merkezlerinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.