Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

BAŞKAN TÜRÜT TEŞKİLAT ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt, Merkez İlçe Koordinatörü , İl Yönetim Kurulu üyesi Recep Taylan, Merkez İlçe Yönetim kurulu üyeleri, Belediye Meclis üyesi Kamil Yıldız ile geçmiş dönemde Merkez ilçe yönetiminde yer alan teşkilat mensuplarına ziyarette bulundu.

Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt, Merkez İlçe Koordinatörü , İl Yönetim Kurulu üyesi Recep Taylan ve beraberindeki ekiple Gülbahar Mahallesinde kılınan sabah namazının ardından mahalle sakinleriyle bir araya gelerek esnafın sorunlarını dinledi.

Huzurun nimetini yaşayanlar, külfetini taşıyanlara saygılı olmalıdır

Gülbahar mahallesindeki programın ardından ilk önce eski Merkez İlçe Başkanı Ali İhsan Yazıcı daha sonra bir  önceki dönem yönetim kurulu üyeleri olan Salih Akyıldız, Ali Karaca ve Erhan Mandev işyerlerinde ziyaret edildi.

 Başkan Türüt “Bu dava bugün geldiği noktaya  birlik beraberliğini hiç kaybetmeden gelmiştir. Bugün  burada mevcut teşkilatlarımızda görev yapmış başkanlık yapmış gönüldaşlarımızla bir arada olmanın memnuniyeti içindeyiz. Vefamız üzerimizde hakkı olan teşkilatımız için canla başla çalışan ve en zor zamanlarında her türlü cefaya göğüs geren herkesedir. Samimiyetinden bir şey kaybetmemiş çizgisinden sapmamış geçmişte ve gelecekte bu davaya emek verecek herkesin daima  başımızın üstünde yeri vardır. Huzurun nimetini yaşayanlar, külfetini taşıyanlara saygılı olmalıdır” dedi.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.