Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

BAŞKAN TÜRÜT TEŞKİLAT TOPLANTILARINA DEVAM EDİYOR

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt Pehlivan Mahallesi, Çamlıbel Mahallesi,Yeniköy Mahallesi ve Sütlüce Köyü yönetimi ile bir araya geldi.

Merkez İlçe Başkanı Sadettin  Türüt’e toplantılarda Merkez İlçe Başkan yardımcısı, Saniye İnce, Yönetim Kurulu üyeleri Resul Kuk ve Osman Delal, Havva Karaca,Özlem Sevda Sandallı, Nurdan Boşnak ve Belediye Meclis üyesi İsak Coruh eşlik etti.

Başkan Türüt,Köy ve Mahalle temsilcilerinden yönetimleri ve bağlı bulundukları köy ve mahallelerin temel sorunları hakkında detaylı bilgi aldı.

Teşkilat toplantılarının yönetimler açısından çok önemli olduğuna değinen Türüt, yapılan istişareler neticesinde çalışmalarımıza ivme kazandırmış durumdayız. Sizden aldığımız bilgiler bizim için bu yüzden büyük önem arzediyor. Toplantılarımıza gerek sahada gerekse ilçe başkanlığımızda hız vermiş bulunuyoruz.Teşkilatçılık rehavet kaldırmaz her zaman süreklilik ister. Sizlerin sayesinde teşkilatımız her gün daha da  fazla güçleniyor ve büyüyor.Bizim sevdamız Ak davamıza olan inancımızdan gelmektedir.Bu davanın gönüllü neferleri olarak, hem bizlere hem sizlere çok iş düşüyor. Gece gündüz demeden, yorulmadan çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Böylelikle yeni Türkiye’nin inşasında  hepimiz üstümüze düşeni layıkıyla yapmış olabileceğiz”dedi.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.