Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

BAŞKAN TÜRÜT KÖYLÜLERİYLE İFTAR PROGRAMINDA BİR ARAYA GELDİ

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt, baba ocağı Ambarlık Köyünde , Köy halkı ile bu yıl Ramazan ayında 4.’sünü düzenledikleri geleneksel iftar yemeğine katıldı.

Ambarlık Köyü Cami lokalinde köy halkı ile birlikte  düzenlenmiş olan iftar programına Rize Vali yardımcısı Şefik Aygöl,Rize Milletvekili Hikmet Ayar,AK Parti Rize  İl Başkan yardımcıları İshak Alim,Ali Avcılar, AK Parti Rize, İl Yönetim Kurulu üyesi ve İl genel Meclis üyesi İbrahim Türüt, AK Parti Rize İl Gençlik kolları Başkanı Abdullah Oğuz Hut,AK Parti Rize Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri,  İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Kazancı, Rize İl Emniyet Müdürü Adem Çakıcı, Çaykent Belediye Başkanı Hasan Kara,Muradiye Belediye Başkanı Musa Süreyya Balcı,  eski Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı, TÜMSİAD Rize Şubesi Başkanı Abdulbaki Fil, Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Hasan Türüt, çok sayıda teşkilat mensubu ve köy halkı katıldı.

Düzenlenen iftar programında bir konuşma yapan köy muhtarı Vahap Türüt,”Bu yıl 4.’sünü düzenlemiş olduğumuz Ambarlık Köyü geleneksel iftar programına bizleri kırmayıp, onurlandırdığınız için çok teşekkür ederiz, hoş geldiniz,şeref verdiniz” dedi.

Köy Muhtarının ardından AK Parti Rize Milletvekili Hikmet Ayar bir selamlama konuşması gerçekleştirdi. Ayar, Bu organizasyonu gerçekleştiren herkesin emeğine sağlık, teşekkür ederim diyerek,köy halkının bayramını kutladı.

Köy halkıyla gerçekleşen sohbetin ardından iftar programı yapılan duayla sona erdi.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.