Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

BAŞKAN TÜRÜT KÖY VE MAHALLE TEŞKİLATLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt, merkeze bağlı Hamidiye Mahallesi, Yağlıtaş mahallesi, Akpınar Köyü ve Eren Köy teşkilatlarıyla bir araya gelerek haftalık toplantılara katıldı.

Gerçekleşen toplantılara Başkan Türüt’ün yanısıra Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri,İl Genel Meclis Üyesi Melahat Taşpınar, Belediye Meclis Üyesi Saffet Kopuz, Köy ve mahalle başkanları katılım sağladı.

Toplantıların gündemiyle ilgili yaptığı açıklamada  Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt: ” Bundan sonra her hafta bu toplantıları gerçekleştirme gayreti içinde olacağız. Böylelikle teşkilatlarımızla aramızda herhangi bir iletişim kopukluğu yaşanmayacak. Görevlendirdiğimiz temsilciler vasıtasıyla mahalle ve köylerimizle ilgili bütün problemleri bu yapmış olduğumuz toplantılarda istişare ederek, inşallah çözmüş olacağız.Toplantılarımıza mahalle ve köylerimizdeki çalışmalar hakkında bilgi almak amacıyla İl Genel Meclis üyelerimiz ve Belediye Meclis üyelerimizde iştirak edecektir.Biz hiçbir zaman halktan kopuk bir yönetim olmadık, her zaman iç içe birlik beraberlik içinde hemhal olarak ilerledik. Teşkilatlarımızın gücü bu davaya olan inancımız ve birbirimize olan bağlılığımızdan ileri gelmektedir” dedi.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.