Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

BAŞKAN TÜRÜT KALE MAHALLESİ VE HALATÇILAR MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt, Merkez İlçe Başkan yardımcıları, Rize Belediye Başkan yardımcısı Coşkun Yeğen Kale Mahallesi’ni ziyaret ederek, mahalle halkıyla istişarede toplantısı gerçekleştirdi.

Gerçekleşen toplantıda Başkan Türüt yaklaşan referandum süreciyle ilgili bilgilendirmede bulunarak, Dürüst doğru güçlü mazlumun yardımında zalimin ensesinde nefesini hissettiren bir Türkiye ve onun başında Rize’nin yetiştirdiği, Rize’nin aziz evladı Recep Tayyip Erdoğan’la 16 Nisan günü başka bir başarıyı hep birlikte kucaklayacağız  inşallah. Burada tabi ki aziz milletimizin her bireyinin her ferdinin bu noktada hem fiili duası hem kavli duası yardımı çok önemlidir. Şu anda kurulmaya çalışılan sistem için diyorlarya, şu sıralar çok aktüel bir şekilde kullanılıyor “Bu yapılanlar Erdoğan için değil, her doğan için” yapılıyor. Bir sistem oluşturulmaya çalışılıyor. Türkiye Cumhuriyetinin sistemi kurumsallaştırılmaya çalışılıyor. Asıl Erdoğan için değil Erdoğan’dan sonra olması gerekenler olabilsin sekteye uğramasın belki yüz senede bir çıkarttığımız adamlardan bir tanesini de hemen Erdoğan’dan sonra çıkaramayız belki diye kuruluyor. Sayın Recep Tayyip Erdoğan benden sonra Tufan demediği için bu kurgulanıyor, o yüzden bu zaviyeden bakmayanların bir kez daha bu zaviyeden bakması için bu iş çok fazla önem arz ediyor. Biz Müslüman Türk milletine sesleniyoruz derdimiz gayemiz isteğimiz onlardandır. Çünkü bu bir parti meselesi değil Türkiye’nin bekası meselesi sadece Türkiye’nin bekası meselesi de değil, bu ümmete kucak açmış ama ümmete kendi kucak açarken  kendine kucak açacak  Allahu Teala’ dan başka kimsesi olmayan onun  kalkıp ta taşınıp bize gelen Suriyeli kardeşlerimiz gibi bir Ensar’ı olmayan bir milletin yaşadığı yerdir Türkiye. Burası son kaledir. Ve zaman ahir zamandır biz Allah’ın izniyle bu son kaleyi kimseye vermeyeceğiz ve bu anayasa değişikliği de  onun en önemli vesilelerinden biridir. O yüzden hep beraber bu gayreti gösterip, fiili duamızı da  bu şekilde yerine getirmeliyiz.16 Nisan sabahı müreffeh haysiyetli şahsiyetli güçlü sadece kendini koruyabilen değil dünya mazlumlarının hepsi için “One minute” diyebilen bir menzile doğru hep birlikte  inşallah yeni yolculuğumuza başlayacağız. Allahu Teâlâ o günleri sizlere bizlere var isek sağ isek   görebilmeyi ve onunla birlikte onur duyabilmeyi nasip etsin inşallah dedi.

Başkan Türüt’ün ardından Rize Belediye Başkanı Coşkun Yeğen mahalle halkının belediye ile ilgili istek ve taleplerini dinleyerek, gerekli bilgilendirmelerde bulundu. Kale Mahallesinden sonra Halatçılar mahallesinde kılınan Yatsı namazının ardından Mahalle halkıyla sohbet edildi.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.