Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

BAŞKAN TÜRÜT HAMİDİYE MAHALLESİ VE SÜTLÜCE KÖYÜ TOPLANTILARINA KATILDI

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt, Merkez İlçe Başkanlığı’nda gerçekleştirilen Hamidiye Mahallesi ve Sütlüce Köyü yönetim kurulu toplantılarına katılım sağladı.

Başkan Türüt’e İl Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Oğuz Hut, Merkez İlçe Başkan yardımcıları Nurgül Beşikçi, Saniye İnce Belediye Meclis Üyesi Saffet Kopuz, köy, mahalle başkanları yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları , gençlik kolları, köy başkanları ve yönetimleri eşlik etti.

Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt, toplantıda yaptığı konuşmada: “Bizim diğerlerinden farkımız bu.  Aslında on iki aylık dönemde bir yıl içerisinde çalışmalarımızın bütününe baktığımızda bu aydan diğer ayları çok daha farklı göremezsiniz.Bizim çalışmalarımızda süreklilik esastır. Açıkçası bizim her hafta köy mahalle toplantılarımız  var.Bu toplantılar yaklaşan seçim dönemiyle birlikte giderek  yoğunlaştı tabi. Geçirdiğimiz birkaç ay ve şimdi içinde  olduğumuz dönemde, bunlar her zaman bizim rutinlerimizde yer alacak ve devam edecek. Bunları yaparken de seçimle alakalı bütün çalışmaları, bunların içerisinde dağıtarak, çok daha rahat hallediyoruz. Biz çok büyük bir partiyiz. Bu anlamda birbirlerini diğer siyasi partilerin içerisinde bir arada olan insanlardan çok daha fazla görüp, daha iyi çalışma ortaya koyan siyasi bir yapıyız. Buradaki varlığınızdan dolayı sizlere bir kez  daha teşekkür ediyorum.Sizlerin bu gayretli çalışmaları sayesinde Rize’miz bir kez daha rekora koşacak inşallah” dedi.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.