Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

BAŞKAN TÜRÜT’ E ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt, makamında ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor

Başkan Türüt’ e Belediye Başkan Vekili Sultan Yılmaz , Çaykent  Belediye Başkanı Hasan Kara ve kurucu üye eski İlçe Başkanı Yunus Öksüz “hayırlı olsun” ziyaretinde bulunarak yeni görevinde başarılar temennisinde bulundu.

Başkan Türüt, makamında ağırladığı Belediye Başkan Vekili Sultan Yılmaz , Çaykent  Belediye Başkanı Hasan Kara ve kurucu üye eski İlçe Başkanı Yunus Öksüz’e  ziyaretlerinden memnuniyetini dile getirerek gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti.

KANSERLE YAŞAM VE MÜCADELE DERNEĞİ’NDEN ZİYARET

Merkez İlçe Başkanı  Sadettin Türüt’e üyesi olduğu  Kanserle Yaşam ve Mücadele Derneği’nden ziyaret gerçekleşti.

Başkan Türüt’ü  üyesi  olduğu Kanserle Yaşam ve Mücadele Derneği Başkanı Dr. Nilüfer Eymen ve Dernek üyeleri makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Dernek Başkanı Dr. Nilüfer Eymen, Derneğin Rize’deki faaliyetleri konusunda Türüt’e bilgi vererek derneğin sorunları konusunda yardım talep etti.

 İlçe Başkanı Türüt, Kanserle Yaşam ve Mücadele Derneği’nin Rize’deki önemine dikkat çekerek, derneğin faaliyetleri konusunda Merkez İlçe Teşkilatı adına üzerimize düşeni yapma gayreti içinde olacağını ifade etti.  Kanserle Yaşam ve Mücadele Derneği Başkanı Dr. Nilüfer Eymen ve Dernek üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASI’NDAN ZİYARET

Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt’e Ziraat Mühendisleri Odası Rize Şubesi’nden ziyaret gerçekleşti.

Ziraat Mühendisleri Odası Rize Şubesi Başkanı Muhammet Pertek ve Yönetim Kurulu Üyeleri Başkan Türüt’ü makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Ziraat Mühendisleri Odası Rize Şubesi Başkanı Muhammet Pertek, kamu ve özel sektörde çalışan üyelerin özlük haklarının korunması ve çalışma şartlarının iyileştirilmesi için her platformda yapmış olduğu faaliyetler konusunda Başkan Türüt’e bilgi verdi.

Başkan Türüt, Ziraat Mühendisleri Odası Rize Şubesi Başkanı Muhammet Pertek ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ne ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.