Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

BAŞKAN AK VE BAŞKAN METİN AK PARTİ İCRAATLERİNİN YER ALDIĞI DERGİYİ ESNAFA DAĞITTI

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Burak Ak, Belediye Başkanı Rahmi Metin ve birlikte Millete Hizmet Yolunda “Adalet,Samimiyet ve Gayretle” sloganıyla Merkez İlçe Başkanlığının hazırlamış olduğu son üç yılda Merkezi Hükümet yatırımlarının ve Belediyenin hayata geçirdiği projelerin yer aldığı dergiyi esnaflara dağıtarak, bilgilendirmelerde bulundu.

İlçe Başkanı Burak Ak ve  Belediye Başkanı Rahmi Metin’e Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK üyesi Muhammed İsmail Kap, İl Gençlik Kolu Başkanı Mariye Müberra Arıcı, İlçe Başkan yardımcıları Sibel Mavi Ensonra, Bayram Ali Çapoğlu, Ozan Burak Biberoğlu, Okan Bakırcı, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri Ali Osman Mercan, Emine Yüksel, Murat Aksu, Şaban Vanlı ve İl Kadın kolu Yönetim Kurulu üyesi Nurcan Kan eşlik etti.

İlçe Başkanı Ak “ teşkilat çalışmalarımız, ziyaretlerimiz bütün programları eksiksiz olarak, teşkilatımızla birlikte göreve geldiğimiz günden bu yana gerçekleştiriyoruz.Bu programlarda edindiğimiz tecrübeler gösteriyor ki gerek merkezi hükümet yatırımlarımız,gerekse belediyemizin projeleri bir çoğumuz tarafından bilinmiyor ve anlatılmıyor. İlçe Başkanlığımız tarafından hazırlamış olduğumuz bu dergiyi inşallah bütün esnaflarımıza ulaştırma hedefindeyiz. Bugün Belediye Başkanımızla Vira Bismillah dedik, devamını da bu hafta içinde  getireceğiz. Bizim amacımız yapılan hizmetleri, yatırımları halkımıza duyurmak. Rize’miz Allah’a hamdolsun Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve onun dava arkadaşlarının özverili çalışmaları neticesinde  çok büyük yatırımların  sahne aldığı bir şehir olmuş durumda. Havalanı, lojistik merkez, Çay Çarşısı, Salarha Tüneli,Ovit Tüneli, Şehir Hastanesi ve daha bir çoğu. Bu projelerin her biri başlı başına ilimiz için çok fazla önem arz etmektedir. Rize’de neler oluyor? Sorusuna çok net cevaplarımız bu dergi içerisinde mevcut” dedi.

Belediye Başkanı Metin “14 Temmuz günü yaşanan afet sonrasında Rize Belediyesi ekiplerimiz olağan üstü hal ilan ederek, tüm iş makinalarımızı, kamyonlarımızı, temizlik araçlarımız ve teknik personellerimizi afet bölgelerine gönderdik. İlçelerimizde yaşanan afetin ardından incelemelerde bulunduk. İlimizde geçtiğimiz hafta yaşanan afetten dolayı zarar gören bölgelerimize elimizden gelen bütün desteği sağlamaya gayret ediyoruz. Öte yandan Belediye olarak çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Kentsel dönüşüm çalışmaları alt yapı, yol asfaltlama devam ediyor.Bugün İlçe Başkanımız Burak Ak ile birlikte Merkez İlçe Başkanlığımızın hazırlamış olduğu bu dergiyi esnafımızla buluşturduk. İçerisinde merkezi hükümetimizin yapmış olduğu yatırımlar ve belediyemizin son üç yılda gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar yer alıyor. Çok anlamlı bir çalışma olmuş. Yapmış olduğumuz çalışmaları bizler sürekli anlatıyoruz, anlatmaya da devam edeceğiz. Bu uygulama ile de herkese ulaştırmış olacağız inşallah” dedi.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.