Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

BAŞKAN AK “ORTAK PAYDAMIZ RİZE”

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Burak Ak, Ekrem Orhon Mahallesinde esnaf ve vatandaşlarla  bir araya gelerek “İlk günden itibaren hep aynı şeyi ifade ediyoruz. Çalınmadık kapı bırakmayacağız, ev ev, kapı kapı dolaşarak, gönüllere dokunacağız” dedi.

Başkan Ak,  AK Parti Rize İl Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Terzi, İlçe Başkan yardımcıları Zafer Topçu, Bayram Ali Çapoğlu, İshak Yeniyazıcı, Belediye Başkan yardımcısı Muhittin Aydın Bilsel, İlçe Yönetim Kurulu üyesi  Yasin Güloğlu ve mahalle başkanı Ali Şükrü Delibalta ile birlikte Ekrem Orhon Mahallesindeki esnaf ve vatandaşlarla  bir araya gelerek, sohbet etti.

İlçe Başkanı Burak Ak “ Göreve geldiğimiz günden bu yana Cuma sabahı namaz programları gerçekleştirerek, Pandemi koşullarının hassasiyetine uyum içerisinde Merkez İlçemize bağlı bütün  köy ve mahallelerimizde teşkilatlarımızla ve vatandaşlarımızla bir araya geldik. Yaz döneminin başlaması ile birlikte artık daha çok mahallelerimizde esnaflarımızla bir araya gelmeyi planlıyoruz. Biz peynir ve simitimizle bir sabah ansızın gelebiliriz diyerek, tüm esnaflarımızın kapısını çalmayı hedefliyoruz. Esnafımızın vatandaşımızın her zaman yanındayız. İlk günden itibaren hep aynı şeyi ifade ediyoruz. Çalınmadık kapı bırakmayacağız, ev ev, kapı kapı dolaşarak, gönüllere dokunacağız. Bu minvalde hamdolsun bütün teşkilatımız ilk günkü aşkla çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmalarımızı sekteye uğratan Pandemi döneminin bitmesini tüm dünya gibi bizde canı gönülden istiyoruz. İnşallah yapılan çalışmalar ve  hepimizin özverili davranışları neticesinde bu süreçten de yakın zamanda kurtulmuş oluruz. Hepimizin ortak paydası Rize ve  Rize’miz  için en iyisine ulaşmak. Bu anlamda herkes elini taşın altına koymalı. Şu anda ilimizde çok büyük bütçeli yatırımlar oluyor. İnşallah yakın zamanda Rize’miz  çok farklı bir çehreye kavuşacak gerek kentsel dönüşüm projeleri, gerekse Havalimanı, Lojistik Merkezi  ve  daha birçok proje ile birlikte ilimiz 81 il içerisinde adından söz ettirecek bir aşamaya gelecek. Bu projeler hem istihdam anlamında hem de ekonomik anlamda ilimizin refah seviyesini yükseltecek değerde projeler. Bu projelerimizi ilimize kazandıran, başta  Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere pay sahibi olan herkesten Allah razı olsun” dedi.

 

İlçe Başkanı Burak Ak ve beraberindeki ekip, mahalle esnafının görüş ve önerilerini dinledi.

 

 

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.