Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

BAKAN YARDIMCISI ERKAN KANDEMİR MEMLEKETİ RİZE’DE

Sağlık Bakanı yardımcısı Erkan Kandemir ve beraberindeki heyet memleketi Rize’ye düzenlemiş olduğu ziyaretler kapsamında AK Parti Rize İl Başkanlığını ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette Bakan yardımcısı Kandemir’i AK Parti Rize İl Başkan vekili İshak Alim, İl Başkan yardımcıları, AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt ve çok sayıda teşkilat mensubu karşıladı.

İl Başkanlığı ziyaretinin ardından Ekrem orhon mahallesinde inşaatı devam eden Ağız Diş Sağlığı Hastanesi, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi  Onkoloji bölümü, Hastane otopark inşaatı  ve Çayeli Kaymakamlığı Engelli Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü  ziyaret edildi.

Bakan yardımcısı Erkan Kandemir, yapılan ziyaretlerde Rize İl Sağlık Müdürü Mustafa Tepe ve  Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Gökhan Demiral’dan  sağlık alanında yapılan yatırımlar ve inşaatı devam eden Ağız Diş Sağlığı Hastanesi hakkında bilgi aldı. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi  Onkoloji bölümü ile ilgili Başhekim Doç. Dr.  Hasan Türüt’ten servis ile ilgili bilgi alarak, hastaları ziyaret eden Kandemir, Tıbbi Onkoloji Uzmanı Uzman Dr. Gülnihal Tufan’a hastalara olan ilgi ve alakasından dolayı çiçek hediye etti. Hastane personeli ile sohbet ettikten sonra Çayeli Kaymakamlığı Engelli Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü’ne geçti. Burada yapılan incelemeden sonra son olarak, Çay TV televizyonunda Togay Muratoğlu’nun gündem adlı programına konuk olan Sağlık Bakanı yardımcısı Erkan Kandemir, AK Parti İktidarı döneminde sağlık alanında yaşanan gelişmelerle ilgili açıklamalarda bulundu.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.