Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

BAKAN FİKRİ IŞIK’TAN MERKEZ İLÇE’YE ZİYARET

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık Rize’ye düzenlemiş olduğu gezi kapsamında Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Gerçekleşen  ziyarette Merkez İlçe anı defterine bazı notlar aktaran Bakan Işık “Rize programımız çerçevesinde  Rize Merkez İlçe Teşkilatımızı ziyaret etmekten ve teşkilat mensuplarımızla hasbıhal etmekten dolayı mutluyum.Teşkilat kademelerinin temeli İlçe teşkilatlarıdır. Bugüne kadar İlçe teşkilatlarımızda görev yapan değerli yol arkadaşlarıma çok teşekkür ediyor, görevde olan arkadaşlarıma da üstün başarılar diliyorum. Allah Celle Celalühü yar ve yardımcımız olsun” dedi.

Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ın Merkez İlçe Başkanlığı’na yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek kendisine teşekkür etti. Türüt” Sayın Bakanımız bizi kırmayarak programına dahil etti. Kendisine çok teşekkür ediyorum.Sayın Bakanımızın Rize teşkilat mensuplarının gönlündeki yeri çok farklıdır.  Bizim başarımız ancak değerli büyüklerimizin izinden yürüyerek gerçekleşmektedir” dedi.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.