Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

AYAR “TÜM HEMŞERİLERİME TEŞEKKÜR EDİYORUM”

AK Parti Rize İl Başkanımız Hikmet Ayar Bu Sabah Rizeli Basın Mensupları İle Kahvaltıda Buluşarak Gündeme İlişkin Açıklamalarda Bulundu.

AK Parti Rize İl Başkanımız Hikmet Ayar Bu Sabah Rizeli Basın  Mensupları İle Kahvaltıda Buluşarak Gündeme İlişkin Açıklamalarda Bulundu.

         AK Parti Rize İl Başkanlığı toplantı salonunda gerçekleşen buluşmada basın mensupları ile sabah kahvaltısı yapan AK Parti Rize İL Başkanımız Hikmet Ayar’a AK Parti Rize İl Başkan Yardımcılarımız ve Merkez İlçe Başkanımız da eşlik etti.

         Kahvaltı sonrası gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Ayar şunları söyledi;

Muhterem arkadaşlar, çok değerli basın mensupları

Bilindiği üzere Sayın Başbakanımız 23 Ağustos Cuma günü akşam saatlerinde Rize’mize gelmiştir.

Gelişinde şehir merkezinde, Rize Belediyesi önünde teşkilatımızla ve halkımızla beraber kendisini karşıladık. Devamında bir karşılama da Güneysu ilçemizde yaptık.

Öngörülen saatten 2-3 saat daha geç gelinmesine rağmen her iki karşılamada da Teşkilatlarımızın gayreti ve hemşerilerimizin ilgisi oldukça üst seviyede gerçekleşmiştir.

Hem teşkilatıma hem de hemşerilerime teşekkür ediyor şükranlarımı sunuyorum.

Sayın Başbakanımız 24 Ağustos 2013 Cumartesi günü Saat 13:00’da Valilik önünde 19 yeni tesisin toplu açılış merasimine katılmıştır.

Bu  toplu açılışa da halkımızın ilgisi oldukça üst seviyedeydi.

Aynı günün akşamı Sayın Başbakanımız teşkilatımızla bir araya geldi kendisine teşkilatımızın son durumu hakkında bilgi arz ettik ve kendisinden önümüzdeki süreç ile ilgili emir ve talimatlarını dinledik.

Yaklaşan Yerel Yönetimler seçimlerinin tabiri caizse yol haritasını almış olduk.

25 Ağustos 2013 Pazar günü ise Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geliştirme Vakfının Meclis Toplantısına katıldılar. Akabinde de Rizespor’u  ziyaret etti. Futbolcularla ve yönetimle ayrı ayrı toplantılar yaptı.

26 Ağustos  Pazartesi ise  bir Otelin açılış kurdelesini kesmek üzere Ayder’e  gitti.

Aydere giderken yol üzerindeki İlçelerimizden geçerken toplanan hemşerilerimle sohbet etti. Hemşerilerimizin ilgisi o kadar yoğundu ki dört ilçemizde de adeta mitingler yapmış olduk.

Çamlıhemşin gibi küçük bir ilçemizde bile toplanan kalabalık belki başka partilerin il ölçeğinde yaptıkları mitinglerde toplanamıyordur.

Çayeli, Pazar, Ardeşen ve Çamlıhemşin İlçelerimizdeki teşkilat mensuplarına ve halkımıza bir kez daha teşekkür ediyorum.

27 Ağustos 2013 Salı günü ise aile mezarlıklarını ziyaretle başladı. Akrabalarını ve komşularını ziyaret etti ve Kıble dağında bir müddet dinlendikten sonra akşam saatlerinde helikopterle Trabzon’a oradan da uçakla Ankara’ya dönmüştür.

Tüm bu program boyunca Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Erdoğan BAYRAKTAR, Ulaştırma Bakanı Sayın Bİnali YILDIRIM,Orman ve Su Bakanı Sayın Veysel ERDOĞLU, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sayı n Faruk ÇELİK, Gümrük ve Ticaret Bakanı Sayın Hayati YAZICI zaman zaman programa dahil  olmuşlardır.

Karayolları Genel Müdürümüz Mehmet Cahit TURHAN  başta olmak üzere bir çok  kurumumuzun         genel müdürleri,  Bölge müdürleri , bazı bakanlıkların müsteşar veya  müsteşar yardımcıları da programlarımıza katılmışlardır.

Gerek Bakanlarımızla gerek genel müdürlerimizle yaptığımız özel toplantılarla Rize’mizin bir çok sorunu masaya  yatırılmış, çözüm yolları istişare edilmiştir. Devam eden projelerle ilgili varsa tıkanıklıklar giderilmiş hızlandırılması için gerekli adımlar atılmıştır.

Sayın Başbakanımıza , Sayın bakanlarımıza ve bürokratlarımıza Rize’mizin meselelerine göstermiş oldukları ilgi,alaka ve hassasiyetlerinden dolayı tüm Rizeliler adına teşekkürlerimi arz ediyorum.

Sayın Başbakanımızın  5 günlük Rize programı esnasında teşkilatlarımızın gayretlerine, halkımızın ilgisine bir kere daha şükranlarımı sunarken program boyunca can siper hane görev yapan Emniyet mensuplarımız başta olmak üzere tüm kamu görevlilerine, siz basın mensubu kardeşlerime de teşekkür ediyorum.

Tüm bu programlar esnasında güvenlik nedeniyle veya başka nedenlerle  birilerine rahatsızlık vermiş veya üzmüş olabiliriz. Bunun içinde herkesten özür diliyoruz.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.