Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

ALİM’DEN KENDİRLİ BELDESİNE ZİYARET

Ak parti Rize Merkez İlçe Başkanı İshak Alim yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Kendirli belde teşkilatını ziyaret etti.

Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı İshak Alim “Kendirli’de kim aday gösterilirse gösterilsin kırgınlık, küskünlük olmasın. Bu süreç boyunca kimse kimsenin arkasından konuşmasın. Bu seçim adayların değil; Ak Parti’nin, Başbakanımız Sayın Recep Tayip ERDOĞAN’ın seçimidir. Bu seçimde kazanan Ak Parti olacaktır, Kendirli olacaktır. Oyuna gelmeden dedikodulara fırsat vermeden birlik ve beraberlik içerisinde bu secim sürecini tamamlamamız gerekiyor. Ak Parti Teşkilatına, bizlere yakışan da budur” şeklinde konuştu.

Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kendirli Belde Başkanı İlyas Güveli ise “Başbakanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN Kendirli Beldemiz için en uygun adayı belirleyecektir. Belirlenen aday kim olursa olsun Kendirli teşkilatı olarak hep beraber birlik beraberlik içerisinde çalışarak Kendirli Belediyesi’ni bu seçimlerde Başbakanımıza hediye edeceğiz inşallah” dedi.

Kendirli Belde Başkanlığında gerçekleşen toplantı, yapılan istişarelerin ardından Merkez İlçe Başkanı Alim ve ekibi bölgeden ayrıldı.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.