Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

AK Parti’ye Tam Destek

Seçim Çalışmalarına Devam Eden AK Parti İl Genel Meclisi Adayları Yatırım ve Hizmetlerin Aralıksız Olarak Milletimize Ulaştırılması İçin Çalışacaklarını ifade ettiler.

AK Parti İl Genel Meclisi adayları; Muhammed Avcı, Melahat Taşpınar, Mehmet Kazancı, M.Aydın Bilsel ve İbrahim Türüt, seçim çalışmalarına köy ve mahalle ziyaretleri ile devam ediyor. Ziyaretler esnasında AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Nurettin Toprak ve Merkez İlçe Başkanı İshak Alim’de adaylara eşlik etti.

Her gün birkaç köyü ziyareti gerçekleştiren AK Parti İl Genel Meclisi adayları, bugün de ilk olarak Çaykent Beldesinde, esnaf ziyaretlerinde, ardından da Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğüne ait çay fabrikasını ziyaret ederek burada çalışanlarla bir araya geldiler. Çaykent Beldesinde gerçekleştirilen ziyaretler esnasında AK Parti Çaykent Belediye Başkan adayı Hasan Kara İl Genel Meclisi adaylarına eşlik etti.

Ardından Güzel Köy ve Gündoğdu-Bozkale Mahallesine ziyaretler gerçekleştirildi.

AK Parti İl Genel Meclisi adayları, halkın sorunlarını dinleyerek, çözüme yönelik fikir alışverişine bulunduklarını ve ziyaretler esnasında halktan gördükleri yoğun ilgiden çok memnun kaldıklarını ifade ederek; “Vatandaşlarımızın AK Partiye karşı olan bu yakın ilgisi, temelde insan ve hizmet odaklı bir siyasi anlayışımızın olmasındandır. Türkiye’nin Dünyadaki imajını değiştiren Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın himayesinde, dün olduğu gibi bundan sonrada hizmetleri Rize’nin ve Rizelinin ayağına kadar götürmeye devam edeceğiz. Bizi muhalefetten ayıran en önemli fark, hayal değil hizmet üretmemizdir. Aradaki bu farkı gören halkımızın 30 Mart yerel seçimlerinde muhalefeti sandıkta bırakarak gerekli cevabı vereceklerinden hiç kuşkumuz yok” şeklinde açıklamada bulundular.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.