Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

AK PARTİDE ADAY ADAYLIKLAR RESMEN BAŞLADI

AK Parti Rize İl Başkan Yardımcısı Muhammet Avcı İlk Aday Adayının Dosyasını Aldı.

                      AK Parti Rize İl Başkanı Hikmet Ayar’ın geçtiğimiz günlerde basın mensuplarına yapmış olduğu ‘1 Kasıma Kadar Tüm Müracaatlar Gerçekleşecek’  ifadesinin ardından AK Partide aday adaylıkları resmen başlamış oldu.

             Müracaat takvimi gereğince 1 Kasıma Kadar Gerçekleşecek olan aday adaylıkları başvuruları yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Bu bağlamda Belediye Başkanlığı aday adaylıkları ile ilgili Kamuoyunda pek çok isim konuşulurken, Ak Parti Rize İl Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Muhammed Avcı ilk resmi müracaatın Çaykent Belediye Başkan Aday Adaylığı ile ilgili olarak, Abdullah Akarsu tarafından yapıldığını açıkladı.

                Çaykent Beldesinden Abdullah Akarsu 30 Martta yapılacak Yerel Seçimler için Belediye Başkan aday adaylığı ile ilgili dosyayı AK Parti Rize İl Başkanlığında İl Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Muhammed Avcı’ya verdi.

Konu ile ilgili olarak Avcı “Aday adaylığı müracaat takvimimize göre adaylarımızın dosyalarını almaya başladık. İlk Müracaatımız Çaykent beldesinden oldu. Abdullah Bey’e çıktığı bu yolda başarı dileklerimizi bildiriyoruz. Vermiş olduğu kararın ilimize, partimize ve Çaykent beldesine hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.