Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

AK PARTİ RİZE TEŞKİLATI UZUN ADAM KONULU FOTOĞRAF SERGİSİNDE

Rize’de Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Güneysu’dan Çankaya’ya geliş aşamasındaki yaşamını anlatan Uzun İnce Bir Yol – Bir Uzun adam konulu fotoğraf sergisine Ak Parti Teşkilatı yoğun katılım gösterdi.

Fotoğraf arşivcisi Fatih Sultan Kar’ın gerçekleştirdiği Tuzcuoğlu Memişağa parkında Müsiad Rize Şubesinin düzenlediği  Uzun İnce Bir Yol – Bir Uzun adam konulu fotoğraf sergisine Ak Parti Rize İl Başkanı Hikmet Ayar, İl Başkan Yardımcıları Harun Mertoğlu, Mehmet Şehitoğlu, Ali Haydar Er, Savaş Tabak, Murat Artan, İsmail Kosif, Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt ve Yönetimi, Müsiad Rize Şube Başkanı Mahmut Dabak, çok sayıda teşkilat mensubu ve vatandaşlar katılım sağladı.

Katılımcıların çok büyük ilgi ve beğeniyle gezdiği sergide Başbakan ve Cumhurbaşkanı adayı  Recep Tayyip Erdoğan’ın Güneysu’dan Çankaya’ya giden yolculuğundaki kesitlerden yaklaşık 45 resmi yer alıyor.

Uzun İnce Bir Yol – Bir Uzun adam konulu fotoğraf sergisinde İl Başkanı Hikmet Ayar “Rize’nin yetiştirdiği Dünya liderimizin yaşantısından kesitler sunan bu sergi şüphesiz bizim için çok fazla anlam ifade ediyor. Uzun Adam şeklinde hafızalara kazınan liderimiz Cumhurbaşkanlığı adaylığına kadar geçen dönemde gerek iyi gerek kötü çok şeyler yaşadı. Bu sergide bizi geçmişe götürdü. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Rize’nin evladı uzun adamımız şimdi Cumhurbaşkanlığı yolunda. Rizeliler olarak çıktığı bu kutlu yolda en büyük desteği inşallah ona  yine bizler vereceğiz. Tarihte ilk defa halkın kendi  iradesiyle karar vereceği bu seçimde vatandaşlarımızın sağduyulu davranarak doğru kararı vereceğine inanıyorum. Rize’den Başbakanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan’a yaraşır rekor bir oy bekliyoruz” dedi.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.