Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

Ak Parti Rize Merkez İlçede Topaloğlu Yeni Başkan

Kongreye Ak Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, Rize Milletvekilleri Hasan Karal ve Nusret Bayraktar, Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, Ardeşen Belediye Başkanı Mümtaz Sinan, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Beş yıldır Ak Parti Merkez İlçe başkanlığını yürüten Ali İhsan Yazıcı, kendi isteği ile başkanlığa aday olmadı. Yapılan seçimin ardından Yazıcı`nın yerine Mehmet Topaloğlu seçildi. 
Yapılan kongreye tek aday olarak giren  Mehmet Topaloğlu oy kullanan 320 delegenin 320`inin de oyunu  alarak merkez  ilçe başkanı oldu.

Kongre öncesi bir konuşma yapan Ali İhsan Yazıcı “Görev süremiz boyunca yaptığımız çalışmalar ve bu noktadan sonra da teşkilatımıza vereceğimiz destekler açık ve nettir.Bu güne kadar benimle beraber bu ak davada çalışan bütün arkadaşlarıma huzurlarınızda teşekkür ediyorum.Bundan sonraki arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum” dedi.

Kongreye katılan AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal’da konuşmasında Ak parti hükümetinin hizmetlerine değinerek “Hep beraber bu bayrağı gururla taşıyacağız. Yunus Öksüz ile başlayan merkez ilçe başkanlığı kısa dönem Harun Erdoğan tarafından taşındı. Beş yıldır da bu görevi başarı ile Ali İhsan Yazıcı  yürüttü.  Bu bir bayrak yarışıdır bayrağı alan en iyi şekilde koşusunu yapacaktır.İnanıyor ve biliyorumki AK Partimizin bu AK davasında çalışan önceki ve şimdiki arkadaşlarımızın tümü davamız kadar AK dır.Ben birkez daha Ali İhsan Yazıcı kardeşimize vermiş olduğu hizmet,ve imza attığı başarılardan ötürü teşekkür ediyor,Mehmet Topaloğlu önderliğindeki yeni arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum” dedi.

AK Parti Rize İl Başkanı Hikmet Ayar yaptığı konuşmada” Ali İhsan Yazıcı Liderliğindeki merkez ilçe teşkilatımızın ne denli başarılı bir çalışma yürüttükleri aşikar.Masa başında değilde il,il ilçe,ilçe gezerek dolaşarak,bizzat yerinde doğru tespitler ve doğru fotoğraflarla çalışmalarını yürüttüğünü biliyorum.Teşkilatımız yapı itibarı ile zaten bunu gerektirir.Şundan eminimki Yeni merkez ilçe teşkilatımız da bir önceki arkadaşlarımız gibi çalışmalarını bu azim ve gayretle yapacaklardır.şimdiden yeni arkadaşlarımıza başarılar diliyor,bu kongrenin teşkilatımıza ve ilimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

İŞTE YENİ YÖNETİM

Mehmet Topaloğlu başkanlığındaki Ak Parti Rize Merkez İlçe’nin Yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: İshak Alim, Muhammet Abdullah Yumuşak, Fatih Sadıkoğlu, Dursun Ferhat Okur, Serkan Karavin, Melek Yazıcı, Zühre Kavuncuoğlu Kazancı, Metin Yılmaz, Saniye İnce, Mehmet Çavuşoğlu, Mehmet İbuk, Mehmet Mısırlı, Nurcan Karadavut, Fatih Mehmet Köse, Erhan Mandev, Abdullah Kopuz, Ali Karaca, Şükriye Bayrakçı, Osman Dabak, Ercan Dinç, Servet Furtuna, Bahri Anlamış, Zafer Cevahir, Hızır Sandalcılar, Yakup Kalcıoğlu, Hüseyin Özgün, Şaban Günaydın, Muzaffer Kandil, Ali Osman Aksu.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.