Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı Köy ve Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor.

Önceki hafta AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığında gerçekleşen Merkez İlçe Köy ve Mahalle Başkanları toplantısında Köy ve Mahallelerimizde problemini dinlemediğimiz vatandaşımız kalmayacak diyen AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Mehmet Topaloğlu ve yönetimi hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor. Önceki gün Rize Merkeze bağlı Selimiye ve Yeni Selimiye köyünü ziyaret eden AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyeleri burada Köy muhtarları, Selimiye ve Yeni Selimiyeli vatandaşlar ile bir araya geldi.

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkan Vekili İshak Alim önderliğinde ve Merkez İlçe İl Genel Meclis Üyesi Emin Kanbur’un da katılımlarıyla, Selimiye ve Yeni Selimiye köylerini ziyaret eden heyet, burada vatandaşların problemlerini dinleyerek alınacak olan tedbir ve geliştirilecek olan çözümleri masaya yatırdı.

Gerçekleşen ziyarette düşüncelerini dile getiren AK Parti Rize Merkez İlçe Başkan Vekili İshak Alim” AK Parti ailesi büyük ve geniş bir ailedir. Teşkilat olarak gerçekleştirdiğimiz bütün toplantılarda Partimizin bir partiden çok bir aile olduğunu vurguladık. Merkez İlçe Başkanlığı olarak bu büyük ailenin her bir bireyini yerinde ziyaret edip dinlemek vazifemizdir. Bu bağlamda bu günkü ziyaretimiz bir seçim çalışması değildir. Bu bir sıla-i rahimdir. Yani birbirine ulaşmak, kavuşmaktır. Bu bağlamda ailemizin her bir bireyine nerede olurlarsa olsun ulaşmak bizlerin öncelikli vazifesidir” ifadelerini kullandı.Konuşmasına devam eden AK Parti Rize Merkez İlçe Vekili İshak Alim” Merkez İlçe Başkanlığı Olarak göreve geldiğimizden beri sürdürdüğümüz köy ve mahalle ziyaretlerimiz bu güne kadar olduğu gibi görevimiz süresince de devam edecektir” şeklinde konuştu.Merkez İlçe Başkan Vekili İshak Alim’den sonra kısa bir konuşma gerçekleştiren Merkez İlçe İl Genel Meclis Üyesi Emin Kanbur ise bölge yatırımlarının eşit ve adil bir şekilde dağıtıldığını belirterek “köylerimizde oluşan ve oluşabilecek olan problemlerin analizlerini iyi saptayarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Vatandaşlarımıza gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretler kapsamında daha iyi hizmeti getirmeyi planlıyoruz” dedi.Yaklaşık üç saat süren ziyaret sonrasında AK Parti Rize Merkez İlçe Başkan vekili İshak Alim ve beraberindeki heyet yeni bölgeleri ziyaret etmek için bölgeden ayrıldı.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.