Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı Köy ve Mahalle Başkanları İle Bir Araya Geldi

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı toplantı salonunda AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Mehmet Topaloğlu ve AK Parti Rize Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Köy ve Mahalle Başkanları ile bir araya gelerek bir toplantı gerçekleştirdi.

Toplantıda açılış konuşmasını gerçekleştiren AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Mehmet Topaloğlu” Teşkilatımızın bütün kademelerinde olduğu gibi Köy,Mahalle Başkanlıklarımız ile de bağlarımızı ve sıkı diyaloglarımızı bu tür istişare toplantıları ile sürdürmeye devam ediyoruz. AK Parti ailesi olarak ulaşılabilecek bütün belde,köy,mahalle,neresi olursa ulaşıp en iyi hizmeti sunmakla sorumluyuz” dedi

Konuşmasını tamamlayan AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Mehmet Topaloğlu, yaklaşan seçimler sebebi ile köy ve mahalle başkanlarından sandık müşahitlerini tamamlamalarını ve üye çalışmalarına devam etmelerini istedi.

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Mehmet Topaloğlu’ndan sonra bir konuşma yapan Halkla İlişkiler Başkanı Mehmet İbuk ise” Gerek mahalle gerek ise köylerdeki bütün vatandaşlar ile iletişlimi sağlamalıyız.Yardıma muhtaç insanlarımızı tespit edip, köy ve mahallelerimizde ki problemleri yerinde teşhis ederek değerlendirmek öncelikli vazifemiz olmalı. İktidarımız boyunca bu işlevleri başarılı bir şekilde sizlerinde desteğiyle yürüttük. Bundan sonra da yine sizlerin destekleri ve özverili çalışmaları ile insanımıza hizmet noktasında en iyiyi taşımayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

Konuşmasının son bölümünde Halkla İlişkiler Başkanı Mehmet İbuk üç önemli noktaya vurgu yaparak” unutulmamalıdır ki bir araya gelmek,birlikte olmak,birlikte çalışmak gerekiyor. Çünkü bir araya gelmek bir şeye başlamak,birlikte olmak ilerlemek,birlikte çalışmak ise başarmaktır” ifadelerini kullandı.Yaklaşık iki saat süren toplantı karşılıklı fikir alışverişleri yapıldıktan sonra sona erdi.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.