Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

AK PARTİ RİZE MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞI KÖY BAŞKANLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığında Rize İlçelerine bağlı AK Parti Köy Başkanları ile birlikte önceki gün bir toplantı gerçekleşti.

Toplantıya AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mehmet Topaloğlu AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı üyeleri ve Köy Başkanları katıldı.

Yapılan toplantıda AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Mehmet Topaloğlu Köy Başkanlarının sorunlarını dinleyerek alınabilecek önlemler ve çözüm yollarını masaya yatırdı.

Rize’deki doğal afetler sebebiyle zarar gören köylerin ağırlıklı konu olduğu toplantıda köy başkanları Başkan Mehmet Topaloğlu’na güncel köy yaşamındaki sıkıntılar ve yapılması gereken çalışmalar üzerine brifing verdi.

Yapılan toplantıda konu ile ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mehmet Toplaoğlu ” Teşkilatımız açısından önem arz eden konuların üzerinde durmak elbette ki sorumluluklarımız çerçevesindedir.Hiç birimiz geldiğimiz yeri yani köyümüzü unutmadık.Bu kapsamda şehrimiz için ya da ilçelerimiz için nasıl çalışıyorsak, köylerimiz içinde aynı azim ve kararlılık ile çalışmalıyız.Bugün burada köylerimiz ve köylerimizde yaşanan sıkıntıları konuştuk.Yapabileceğimiz ne var ise Teşkilatımız,vatandaşımız,şehrimiz,ve ülkemiz için yapacağız” dedi.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.