Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

AK PARTİ RİZE MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞI İFTAR PROGRAMLARINA DEVAM EDİYOR

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı ishak Alim ve Yönetim Kurulu Üyeleri Gündoğdu Belediyesinin ve RİSİAD ın Düzenlemiş Olduğu İftar Programlarına Katıldı.

               İlk Olarak Gündoğdu Belediye Başkanı Süleyman Yıldız tarafından Seçkin Düğün Salonu’nda düzenlenen iftar yemeğine katılan Alim ve Yönetimi, burada yaklaşık bin kişi ile birlikte oruçlarını açtılar.

                Gündoğdu Belediye Başkanı Yıldız’ın organize ettiği iftar programına, AK Parti Rize İl Başkanımız Hikmet Ayar ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanımız İshak Alim ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Parti Rize İl Kadın Kolları Başkanımız Nuran Alim ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ak Parti Rize İl Gençlik Kolları Başkanımız Abdülkerim Yazıcı ve Gençlik Kolu Üyelerimiz, Rize Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu, RTSO Genel Sekreteri Gafur Karali, Gündoğdu Belediye Başkan Yardımcısı Saffet Kopuz, Ak, işadamları, daire müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

    Alim ve Yönetiminin iftar için bir diğer adresi ise RİSİAD tarafından Rize Yakamoz Restaurant’da düzenlemiş olan organizasyondu.

                Burada düzenlenen organizasyona başta ev sahibi olarak RİSİAD Rize şube başkanı Mustafa Külünkoğlu, AK Parti Rize Milletvekilimiz Hasan Karal, AK Parti Rize İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz, AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanımız İshak Alim ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, İlçe Belediye Başkanlarımız, Daire Amirleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.