Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Mehmet TOPALOĞLU Tüm İslam Âleminin Kadir Gecesini Kutladı.

Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Mehmet TOPALOĞLU Tüm İslam Âleminin Kadir Gecesini Kutladı.

Recep ayı ile başlayıp Şaban ayı ile süren rahmet günlerinin, Ramazan ayı ve özellikle de ‘Kadir Gecesi’ en doruk noktaya ulaştığını belirten Mehmet TOPALOĞLU, bu gece yakalanan fırsatın iyi değerlendirilmesi gerektiğini söyledi.

Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Mehmet TOPALOĞLU Mesajını şöyle sürdürdü;  “Sadece Müslüman âleminin değil tüm insanlığın en değerli gecesi ‘Kadir Gecesi’ olmalıdır. Çünkü bu gece Yüce Mevla’mız Allah tarafından değerli kılınmış bir gecedir. Kadir Gecesi bin aydan daha hayırlıdır. Ellerin Rabbimize açıldığı, kalplerin gözyaşlarıyla yıkandığı, manevi iklimin zirve yaptığı ‘Kadir Gecesi’ dolayısıyla dileğim; bütün dünyaya barışın hâkim olmasıdır.

‘Kadir Gecesi’, isteklerimizi Allah’a arz etmek için yakaladığımız en önemli fırsattır. Bu fırsatı iyi değerlendirip, Rabbimizin rahmet ve bağışlama sağanağı altında hep birlikte yıkanmayı ihmal etmeyelim.
Ramazan ayının sona ereceğinin hüzünlü haberini veren bu mübarek gece vesilesiyle sevgi ve hoşgörünün hâkim olduğu, kin ve nefret gibi duyguların geride kaldığı günler yaşmamız temennisiyle, tüm İslam âleminin mübarek ‘Kadir Gecesi’ni tebrik eder selam ve saygılar sunarım.”

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.