Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

AK PARTİ RİZE MERKEZ İLÇE BAŞKANI MEHMET TOPALOĞLU BİR ÖNCEKİ BAŞKAN YAZICI’YI KONUK ETTİ

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Mehmet Topaloğlu ve AK Parti Merkez İlçe Teşkilat Üyeleri Bir Önceki Merkez İlçe Başkanı Ali Yazıcı İle Bir Araya Geldi.

Toplantıda bir konuşma yapan önceki merkez ilçe başkanı Ali YAZICI” birlik ve beraberlik içerisinde hep beraber partimizin Rize’de başarısını daha da yukarıya taşıyacağız. Böyle bir organizasyon düzenleyip  davet ettikleri  için Mehmet TOPALOĞLU’na ve yönetimine teşekkür ediyorum” dedi

Bir Önceki Merkez İlçe Başkanı Ali Yazıcı’dan sonra konuşmasını gerçekleştiren AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Mehmet Topaloğlu” Ali Yazıcı kardeşimizin ne denli azim ve gayretle çalıştığını hepimiz biliyoruz. Ben kendisine özverili çalışmalarından ötürü teşekkür ederken kendisinden aldığımız görevi  bir önceki yönetimde olduğu gibi başarı ile devam ettirmek için durmadan çalışacağız” şeklinde konuştu.

Kahvaltı sonrası Yeni başkan Mehmet TOPALOĞLU görevi devraldığı bir önceki başkan Ali YAZICI’ya içerisinde başbakanın da resmi bulunduğu bir albüm hediye etti.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.