Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

AK PARTİ RİZE İLÇE MERKEZ BAŞKANI MEHMET TOPALOĞLU ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Mehmet Topaloğlu ve AK Parti Rize Merkez İlçe Teşkilatı Makam ziyaretlerine Devam Ediyor.

Önceki gün ilk olarak AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Mehmet Topaloğlu ve beraberindeki heyet Rize Valiliğinde Vali Seyfullah Hacımüftüoğlu’nu ziyaret ettiler.

Ziyarette konukları Mehmet Topaloğlu ve Merkez İlçe teşkilatına hoş geldiniz diyen Rize Valisi Seyfullah Hacımüftüoğlu” Çalışmalarınızda hepinize başarılar diliyorum.Rize için hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Burada kısa bir açıklama yapan AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Mehmet Topaloğlu” Sayın Valimize bizleri ağırladığı için teşekkür ediyorum.Yoğun programlarımız nedeniyle kongremizden sonra kendilerini ziyarete gelememiştik.Kısmet bu güneymiş.Kendisi ile yakın diyaloglarımızı eksik etmeden çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Hemen ardından Rize İl Emniyet Müdürü Hüseyin Yenice’yi makamında ziyaret eden AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Mehmet Topaloğlu ve beraberindeki heyet burada kısa bir toplantı gerçekleştirdi.

Toplantıda konuklarını ağırlamaktan onur duyduğunu vurgulayan Rize İl Emniyet Müdürü Hüseyin Yenice” Rize zaten yaşanılası bir şehir.Biz emniyet teşkilatı olarak bulunduğumuz şehri daha rahat daha huzurlu ve daha yaşanabilir bir hale getirmekle sorumluyuz.Rize bu bakımdan zaten çok güzel bir şehir.Bizlerin ve sizlerin tek amacı vatandaşa hizmettir ve bu hizmeti sağlamak için beraber çalışacağız.Sizleri bugün burada ağırlamaktan onur duydum” dedi.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.