Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

AK PARTİ RİZE İL DANIŞMA VE YEREL YÖNETİMLER TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

AK Parti Rize İl Başkanlığınca Her Ay Düzenli Olarak Yapılan AK Parti Rize İl Danışma Meclisi Toplantısı ve Yerel yönetimler Toplantısı Rize İsmail Kahraman Kültür Merkezinde Gerçekleşti.

                 AK Parti Rize İl Başkanımız Hikmet Ayar, Partisinin 55’İncİ İl Danışma Meclisi Ve 10’uncu Yerel Yönetimler Toplantısında Gerçekleştirdiği Konuşmasında ‘Ak Parti klasik olarak bilinen anlamıyla partilerden bir parti değildir. Ak Parti sadece kendisini Türkiye ile sınırlayan değil, tüm dünya mazlumlarının sinerji merkezi olan büyük bir dava partisidir” dedi.

 Gerçekleşen toplantıya AK Parti Rize İl Başkanı Hikmet Ayar, AK Parti Rize İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Kadın Kolu ve Gençlik Kolları Başkanları, Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı, İlçe Başkanları, İlçe Belediye Başkanları ve çok sayıda Parti Üyesi Katıldı.         

                Toplantıda açılış konuşmasını gerçekleştiren AK Parti Rize İl Başkanı Hikmet Ayar “Bizleri bir kez daha böylesine bir toplantıda bir araya getiren yüce Allah’a hamd olsun. Bu yoğun katılımlarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Sevgili kardeşlerim, son zamanlarda ülkemizde enteresan olaylar cereyan etmektedir. İçerisinde bulunduğumuz günlerde bu olayların bitmeye yakın bir hal almış olmasına rağmen, akla ve mantığa uymayan davranışlar, daha açık bir ifade ile yazılan bir senaryo gereği topraklarımızda oynanan oyunlar var. Herkes şunu bilmelidir ki, her ne yaparlarsa yapsınlar, bu ülkenin başında Rizeli bir Başbakan var.  Ve o Başbakanın arkasında, dünyanın en mükemmel organizesine sahip AK Parti teşkilatı var.  Hepsinden önemlisi ise, o Başbakanın arkasında Türkiye var” şeklinde konuştu.

                Ayar “Başbakanımızın dediği gibi, bu ülkede müdahaleler dönemi kapanmıştır. Türkiye’de artık işleyen bir demokrasi vardır.  Adalet ve kalkınma var. Düşünce ve inanç özgürlüğü var ve Türkiye’de insan hakları var. Biz, bize oy veren %50 nin hükümeti değil, %100 ün hükümetiyiz. Ak Parti klasik olarak bilinen anlamıyla partilerden bir parti değildir. Ak Parti sadece kendisini Türkiye ile sınırlayan değil, tüm dünya mazlumlarının sinerji merkezi olan büyük bir dava partisidir ” ifadelerini kullandı.

 AK Parti Rize İl Başkanı Hikmet Ayar’ın konuşmasından sonra toplantı gereği AK Parti Rize İl Başkanlığına ait İl Teşkilat raporları sunuldu.

                Gerçekleşen faaliyet raporlarının ardından Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder ve Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı, Belediyeler tarafından gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi amaçlı birer sunum gerçekleştirdi.

                Yaklaşık 4 saat süren AK Parti Rize İl Danışma Meclisi ve Yerel Yönetimler Toplantısı gerçekleşen sunumların müzakereleri ve karşılıklı soru cevap şeklinde tamamlanıp sona erdi.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.