Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

AK Parti Rize İl Başkanı Hikmet Ayar Rize AK Parti Merkez İlçe Binasını Ziyaret Etti

AK Parti Rize İl Başkanı Hikmet Ayar AK Parti Rize İl Başkan Yardımcısı Muhammet Avcı ile AK Parti Rize Merkez İlçe Binasında Merkez İlçe Başkanı Mehmet Topaloğlu ve Merkez İlçe Teşkilat Üyeleri İle Bir Araya Gelerek Bir Toplantı Gerçekleştirdi.

Toplantıda geçtiğimiz haftalardaki Bakan ve Millet Vekili ziyaretlerince yapılan toplantı ve durum güncellemeleri hakkında değerlendirmelerde bulunan AK Parti Rize İl Başkanı Hikmet Ayar” Teşkilatımız bünyesinde bulunan departmanlarımız ile sık sık bir araya gelerek yaptığımız toplantılarda gerek Partimizin gerekse Rize için olumlu olumsuz bütün sorun ve önerileri masaya yatırmalıyız.Bütün ülke teşkilatlarımızda olduğu gibi Başbakanımızın baba ocağı olan Rize’de bizler bu ipi en önce göğüsleyenler olarak diğer teşkilatlarımızdan kat kat daha çalışma sorumluluğunun bilincindeyiz. “dedi.

Yapılan toplantı ve alınan idari kararlarının ardından kapanış konuşmasını yapan AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Mehmet Topaloğlu “Aldığımızı görevi layığı ile yerine getirmeye çalışıyoruz.Başbakanımızın şehrine yakışır bir merkez ilçe teşkilatı olmaya çalışacağız” dedi.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.