Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

AK PARTİ RİZE 4.OLAĞAN İL KONGRESİ GÖRKEMLİ BİR ORGANİZASYON İLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğanın da katıldığı AK Parti Rize 4.Olağan İl Kongresinde Hikmet Ayar Yeniden İl Başkanlığına Seçildi.

Rize yeni şehir stadında gerçekleştirilen AK Parti Rize 4.olağan İl Kongresine Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç çok sayıda Partili ve yaklaşık on bin vatandaş katıldı.

 

Gerçekleşen kongrede divan heyeti AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri ışık AK Parti Artvin Milletvekili İsrafil Kışla AK Parti Seçim Teşkilat Başkanı Hakan Gültekin AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nuran Alim AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Abdülkerim Yazıcı’dan oluştu.

AK Parti Rize 4.Olağan İl Kongresi Yaklaşık 4 saat sürdü.

Açılış Konuşmasını yapan AK Parti Rize İl Başkanı Hikmet Ayar” Göreve geldiğimizden bu yana teşkilatçılık adına yapılması gereken ne varsa en iyisini yapmaya çalışarak bu onurlu sorumluluğa layık olmaya çalıştık. Şimdiye kadar gerçekleştirdiğimiz bütün kongrelerimizi bu günde içinde olmak üzere tam bir ittifak ve kardeşlik içerisinde gerçekleştirdik. AK Parti ailesine yakışır davranmanın ve bu AK davanın yanlısı yoldaşı ve milletimizin hizmetkârı olma yönünde bizler veya diğer arkadaşlarımız hepimiz daima hazır olduk ve olmaya devam edeceğiz. 4.olağan il kongremizin partimize şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını niyaz ediyor hepinizi saygı sevgi ve muhabbet ile selamlıyorum” dedi.

 

AK Parti Rize İl Başkanı Hikmet Ayar’ın konuşmalarının ardından Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı ve son olarak stadı dolduran yaklaşık on bin vatandaşın beklediği Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan kürsüye çıkarak vatandaşlara seslendi.

 

Tek liste ile gidilen seçimde AK Parti Rize İl Başkanı Hikmet Ayar tekrar AK Parti Rize İl Başkanlığına Seçildi.

İşte Yeni Yönetim Listesi

AK PARTİ RİZE İL YÖNETİM KURULU LİSTESİ ASIL

Başkan- Hikmet Ayar-Davut Birben-Muhammet Avcı-Harun Mertoğlu-Melehat Taşpınar-Murat Sadettin Türüt-Ali Fuat Yıldırım-Süleyman Razıoğlu-Filiz Bayraktaroğlu-Ahmet Dokumacı-Gafur Karaali-Musa Serdaroğlu-Handan Usta-Selim Kandemir-Alaettin Serdar-Mehmet Şehitoğlu-Fatma Karasüleymanoğlu-Yakup Samangül-İsmail Kosif-Savaş Tabak-Leyla Veysioğlu-İsmail Soba-Erdal Genç-İsmail Şentürk-Yasemin Suyabatmaz-Sabit Karafazlı-Sinan Oğur-Şaban Yılmaz-Kezban Kandil-Mehmet Emin Karadağ-Ali Haydar Er-Himmet İstif-Nülgül Beşikçi-Reşat Başkan-Ahmet Çevik Ocaklı-Murat Artan-Melek Diren-Ali Avcılar-Hüseyin Baltacı-İbrahim Öztürk

AK PARTİ RİZE İL YÖNETİM KURULU LİSTESİ YEDEK

Fatih Özen-Havva Karaca-Cihat Koç-Fatih Sultan Erten-Muhittin Toprak-Sultan Uzun-Mahmut Katırcı-Kadir Satöz-Özcan Yüksel-İlyas Gör-Dursun Ali Peker-Ali Güney-Dursun Çoğalmış-Recep Ali Hapeloğlu-Yılmaz Kalça-Ali Erdoğan-Zafer Sarmusak-Ahmet İslamoğlu-Kemal Acar-Murat Serkan-Neslihan Pursa-Aynur Köseoğlu-Muharrem Yelkenci-Adem Temiztaş-Muharrem Engin-Mehmet Topaloğlu-Mustafa Sevindik-Cemal Ayvaz-Ömer Mert-Kenan Ocak-Seyfettin Kalça-Mustafa Tabak-Ömer Beşlioğlu-Bayram Çalıkoğlu-Mehmet Çakır-Kenan İpek-Ayşe Karaahmetoğlu-Kamuran Taşkıran-Muhammet Demirci-Mehmet Genç

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.