Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

AK PARTİ MERKEZ İLÇE BAŞKANI MEHMET TOPALOĞLU ZİYARETLERİNE DEVAM DİYOR

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Mehmet Topaloğlu ve Beraberindeki Heyet Makam Ziyaretlerine devam ediyor.

Bugün ilk olarak Rize Üniversitesi Rektörlüğünde Rize Üniversitesi Rektörü Arif Yılmaz’ın konuğu olan AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Mehmet Topaloğlu” Kongremizden sonra yoğun çalışmalarımız nedeni ile ziyaretlerimizde geç kaldık.Rize Üniversitemizi özellikle ziyaret etmek istiyordum.Üniversitemizin son dönemlerde geldiği nokta çok güzel.Bizleri bu güzel ortamda ağırladığınız için teşekkür ediyorum” dedi.

Rize Üniversitesi Rektörü Arif Yılmaz gerçekleşen ziyaretten son derece memnun olduğunu dile getirerek” Gerçekleşen Merkez İlçe kongresinden sonra size ve yönetiminize yeni görevinizde başarılar diliyorum.Hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Hemen ardından AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Mehmet Topaloğlu ve beraberindeki heyet Rize İl Özel İdaresine giderek İl Genel Meclisi Başkanı Hakan Gültekin’e konuk oldu.

Burada gerçekleşen toplantıda Rize İl Genel Meclis Başkanı Hakan Gültekin” Öncelikle görevinizde başarılar diliyorum.Rize gerçekten hizmeti hak eden bir şehir.Sizlerin ittifakı ile özellikle ilçelerimizde oluşabilecek problemleri çözmeye hazırız.Tekrar görevinizde hayırlı olsun” dedi.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.