Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

Adayımız Prof. Dr. Reşat Kasap’tan 14 Mart Tıp Bayramı Mesajı

AK Parti Rize Belediye Başkanı Prof.Dr. Reşat Kasap, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle, tüm sağlık çalışanlarının bayramını kutlamak için bir mesaj yayınladı.

Prof.Dr. Kasap, yayınladığı mesajda; “Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde, AK Parti iktidarları döneminde gerçekleştirilen ve halkımızın sağlık hizmetlerine ulaşması noktasında, sosyal devlet anlayışı ile sağlık sektöründe yapılan radikal reformların yanında, sağlık çalışanlarımızın bu hizmeti en iyi şekilde sunabilmeleri için inşa edilen modern hastanelerle Türkiye, sağlıkta örnek alınan ülke konumuna gelmiştir. Hayata geçirilen bu reformlarda, sağlık çalışanlarının rolü ve emekleri büyüktür.

Günümüzde ülkelerin gelişmişlik düzeyinin en temel göstergelerinden biri, sağlık hizmetlerindeki ulaştığı noktadır. Türkiye’nin sağlık alanında bu noktalara tanışmasında, halkımıza sunulan sağlık hizmetlerinin arttırılmasında ki birinci unsur sağlık çalışanlarıdır. Bu itibarla, insanlığın var oluşuyla birlikte ortaya çıkan, önemini hiçbir dönemde kaybetmemiş ve her zaman kutsal bir meslek olarak kabul görmüş hekimlerimizin, gece-gündüz, bayram-tatil demeden büyük bir özveriyle insanların sağlıklı yaşaması için ellerinden gelen her türlü çabayı esirgemeyen, verilen görevleri zamanında ve tam anlamıyla yapan, tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramlarını kutluyorum.” dedi.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.