Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

ABDÜLKADİR KART VE HALİL BAKIRCI’DAN MERKEZ İLÇE’YE ZİYARET

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı İshak Alim 6.Olağan kongre sonrası ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.

İlçe Başkanı Alim 22.Dönem AK Parti Rize Milletvekili Abdülkadir Kart, geçmiş dönemlerde İl Başkan yardımcılığı görevi üstlenmiş Davut Birben ve Rize Belediyesi eski Başkanı Halil Bakırcı’yı makamında ağırladı.Gerçekleşen ziyarette Abdülkadir Kart ve beraberindekiler yeni yönetimle tek tek tanışarak, hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Rize eski milletvekili Abdülkadir Kart; “ Çok büyük fedakârlıkla devraldığınız İlçe Başkanlığınız ve  yeni yönetiminizin genel de Türkiye’ye özelde ise bölgemize, Rize’mize hayırlı olmasını dilerim. 2019 Türkiye için çok önemli bir dönemeç. Bu süreci en iyi şekilde yürütmek tüm Türkiye için  çok fazla önem arz etmekte tabii Rize’miz için de aynı şekilde. Oluşturmuş olduğunuz ekibe baktığımda genç dinamik bir kadro ile yola çıkmışsınız. Siyasette gençlere yer vermek ustalığın şiarındandır. Bu kadro ile gönülleri feth ederek, halkımızla iç içe hayırlı hizmetler yapmanızı dilerim. Tüm dünya mazlumlarının derdiyle dertlenen yedi düvele karşı “Dünya beşten büyüktür” diyen, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın baba ocağında siyaset yapmanın sorumluluğu çok daha fazladır. Sizin bu sorumluluğu en iyi şekilde yerine getireceğinize güvenimiz tamdır. Bizler her zaman bu kutlu yolculuğunuzda  sizlerin yanında olacağız. Ortak paydamız Rize olduğu için bölgemiz için yapılacak her hizmetin her adımın takipçisiyiz. Ülkemize ve milletimize hizmet yolunda kurulan partimizin çalışmalarında Cenab-ı Hakk yar ve yardımcınız olsun” dedi.

İlçe teşkilatları partilerimizin en önemli kademelerindendir diyen, Halil Bakırcı “Yapılan çalışmalar neticesinde Rize’mizi üst üste seçimlerde Türkiye birinciliğine taşıyan İl Başkanlığımızın öncülüğünde ilçe teşkilatlarımız, kadın kollarımız ve gençlik kollarımızdır. Rize’mize hizmet etmek  hepimizin ortak gayesi olmuştur. Kongreniz sonucunda size ve yönetiminize  yapacağınız çalışmalarınızda en kalbi duygularımla başarılar dilerim” dedi

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.