Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

Sibel Mavi ENSONRA – Tanıtım ve Medya Başkanı

1983 Rize doğumluyum.

İlk, orta ve   lise eğitimimi Rize’de tamamladım.2004 yılında mahalle temsilciliği ile başlayan siyasi hayatıma 2009 yılında il kadın kolu yönetiminde tanıtım medyadan sorumlu kadın kolu il başkan yardımcılığında 3 dönem görev yaparak devam ettim. Bir dönem Rize Belediyesi Kent Konseyi yönetiminde yönetim kurulu üyeliği görevinde bulundum. Rize’de Rize Hanımeli Derneğini kurucu başkanı olarak derneğimizin kuruluş gayesi  gereği çeşitli projelerle görevimi sürdürmekteyim. Rize Merkezde 2010 yılında başlayan ticari hayatıma reklam sektöründe ve proje danışmanlık üzerinde işletme sahibi olarak devam etmekteyim. AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı 7. Olağan Kongresiyle İlçe Yönetim Kurulu üyeliğine seçildim. Evli 1 çocuk annesiyim

GÖREV VE YETKİLERİ

  1. Partinin ilçede tanıtım ve medya ile ilgili işlerini yürütmek.
  2. Propaganda ve tanıtım malzemelerini temin etmek, korumak ve dağıtmak.
  3. Tanıtımda bilişim teknolojisinden yararlanmak için gerekli çalışmaları ve Partinin ilçe ve belde teşkilatları adına kurulu İnternet sitelerinin kurumsal kimliğe uygun olarak düzenlenmesini ve güncellenmesini AR-GE başkanlığı ve ilçe sekreterliği ile iş birliği içinde yürütmek.
  4. Partinin ilçe düzeyinde halka açık olarak yapacağı miting, toplantı,panel, açık oturum vb. programların tanıtımı ve düzenlenmesi içingerekli hazırlıkları diğer birimlerle iş birliği içinde yürütmek, takipetmek.
  5. Parti ve Parti politikaları ile Partinin yerel yönetim ve merkezî hükümetteki çalışmalarının ilçede en etkin yöntemlerle tanıtımını sağlamak.
  6. Yerel ve ulusal medyayı takip ederek Parti ile ilgili haber, yorum ve analizleri derlemek, dağıtımını ve arşivlenmesini sağlamak.
  7. Seçimler başta olmak üzere ilçe düzeyinde yürütülecek propaganda ve tanıtım stratejileri ve malzemelerinin belirlenmesini, üretilmesinive dağıtımını sağlamak.
  8. İlçedeki Parti etkinliklerinin görsel, işitsel ve belgesel kayıtlarının tutulmasını ve ilçe sekreterliği ile birlikte arşivlenmesini sağlamak.
  9. Diğer siyasi partilerin ilçedeki tanıtım ve medya faaliyetlerini izlemektedir.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.