Tevfik ÇAKIR ( Tanıtım ve Medya Başkanı )

Tevfik ÇAKIR  ( Tanıtım ve Medya Başkanı )

01.01.1982 Rize Merkez doğumluyum.

Liseyi Rize Anadolu Turizm ve Otelcilik Lisesi'nde okudum. Çanakkale 18 Mart Üniversitesinde Turizm ve Otel İşletmeciliği mezunuyum. ABD'nin California Üniversitesinde Hotel Menagement eğitimi aldım.Yurt genelinde çeşitli Otel ve Turizm Sektöründe orta ve üst düzey yöneticilik yaptım.  Turizm sektöründen sonra sahibi olduğum Rize Güneş Gazetesinin Genel Yayın Yönetmenliği görevini yapmaktayım. Çok iyi derecede İngilizce biliyorum. 5 ve 6 Olağan Kongre sonrası  AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı'nda görev almaktayım.GÖREV VE YETKİLERİ

 1. Partinin ilçede tanıtım ve medya ile ilgili işlerini yürütmek.

2. Propaganda ve tanıtım malzemelerini temin etmek, korumak ve dağıtmak.

3. Tanıtımda bilişim teknolojisinden yararlanmak için gerekli çalışmaları ve Partinin ilçe ve belde teşkilatları adına kurulu İnternet sitelerinin kurumsal kimliğe uygun olarak düzenlenmesini ve güncellenmesini AR-GE başkanlığı ve ilçe sekreterliği ile iş birliği içinde yürütmek.

4. Partinin ilçe düzeyinde halka açık olarak yapacağı miting, toplantı,panel, açık oturum vb. programların tanıtımı ve düzenlenmesi içingerekli hazırlıkları diğer birimlerle iş birliği içinde yürütmek, takipetmek.

5. Parti ve Parti politikaları ile Partinin yerel yönetim ve merkezî hükümetteki çalışmalarının ilçede en etkin yöntemlerle tanıtımını sağlamak.

6. Yerel ve ulusal medyayı takip ederek Parti ile ilgili haber, yorum ve analizleri derlemek, dağıtımını ve arşivlenmesini sağlamak.

7. Seçimler başta olmak üzere ilçe düzeyinde yürütülecek propaganda ve tanıtım stratejileri ve malzemelerinin belirlenmesini, üretilmesinive dağıtımını sağlamak.

8. İlçedeki Parti etkinliklerinin görsel, işitsel ve belgesel kayıtlarının tutulmasını ve ilçe sekreterliği ile birlikte arşivlenmesini sağlamak.

9. Diğer siyasi partilerin ilçedeki tanıtım ve medya faaliyetlerini izlemektedir.


Bu haber 30275 defa okunmuştur.

Fatih Mehmet KÖSE
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Siyasi ve Hukuki Isler
Teskilat Isleri
Seçim Isleri
Tanitim ve Medya
Sosyal Politikalar
Yerel Yönetimler
Ekonomi Isleri
Sivil Toplum ve Halkla Iliskiler
Mali ve Idari Isler
Ilçe Sekreteri


Atatürk Cad. Eski Bld.Bsk.Binasi Kat:1 Rize | Gsm:0542 415 95 53 | Tel: 0464 213 00 18 | Faks: 0464 214 60 10
Rize Haberleri Tasarım:NetworkAjans