Hasan Fehmi ÖZEN ( Teşkilat Başkanı )

Hasan Fehmi ÖZEN ( Teşkilat Başkanı )

1978 Rize doğumluyum.

ilk,orta ve lise eğitimimi Rize'de tamamladım. Sonrasında Fazilet partisi gençlik kolları mali idari işler birim başkanlığı ile devam ettim. 97 yılında KTÜ meslek yüksek okulu inşaat bölümü öğrencisi oldum. Fazilet partisinden sonra bir vakfın Rize şube başkanlığı ve sonrasında bir derneğin Başkanlığını yaptım. Has parti kuruluşunda İl kurucular kurulu ve İl yönetim kurulu üyeliğim oldu. 2013 yılında AK parti merkez ilçe yönetim kurulu üyeliğine uygun görüldüm. Merkez İlçe Başkanlığınındaki görevim 6.Dönem itibariyle devam ediyor. Ticaretle uğraşmaktayım. Evli ve iki çocuk babasıyım.


GÖREV VE YETKİLERİ

1. İlçede, belde teşkilatlarından sandık yönetim kurullarına kadar herkademedeki teşkilatlanmayı Tüzük ve Yönetmelik hükümlerineuygun olarak gerçekleştirmek, verimli çalışmalarını sağlamak vedenetlemek.

2. Kadın ve gençlik kollarının teşkilatlanmalarını takip etmek,çalışmalarına yardımcı olmak.

3. Üye sayısını artırmaya yönelik çalışmalar yapmak ve üyekayıtlarının Genel Merkez e-teşkilat programına köy/mahalle vesandık esasına göre işlenmesini sağlamak.

4. İlçe danışma meclisini ilçe sekreterliği ile eşgüdüm içerisindedüzenlemek.

5. Yeni üye kayıtları ve üyelerle ile ilgili diğer değişikliklere ait bilgilerialtı ayda bir il teşkilat başkanlığına göndermek.

6. İlçe kongresinin hazırlık çalışmalarını yapmak, kongre faaliyet raporunu hazırlamak ve kongrenin gerçekleşmesini sağlamak.

7. Belde kongrelerinin Kanun, Tüzük, Yönetmelik ve Genel Merkeztalimatları doğrultusunda yapılmasını sağlamak.

8. Teşkilat organlarına seçilen veya atananların, 15 gün içinde kaymakamlığa yazılı olarak bildirilmesini sağlamak ve görevlerde meydana gelen değişikliklerin de 15 gün içinde kaymakamlığa yazıile bildirilmesini sağlamak.

9. İlçe ve alt kademedeki teşkilat mensuplarının eğitimleriyleilgili çalışmaları seçim işleri ve AR-GE başkanlıkları ile birliktegerçekleştirmek.

10. İlçe yönetim kurulu üyelerinin aylık nöbet çizelgesini ilçe sekreteri ile eşgüdüm içerisinde hazırlamak, takip etmek, belde teşkilatlarının açık olup olmadıklarını ve nöbetin tutulup tutulmadığını denetlemektir.

Bu haber 28657 defa okunmuştur.

Fatih Mehmet KÖSE
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Siyasi ve Hukuki Isler
Teskilat Isleri
Seçim Isleri
Tanitim ve Medya
Sosyal Politikalar
Yerel Yönetimler
Ekonomi Isleri
Sivil Toplum ve Halkla Iliskiler
Mali ve Idari Isler
Ilçe Sekreteri


Atatürk Cad. Eski Bld.Bsk.Binasi Kat:1 Rize | Gsm:0542 415 95 53 | Tel: 0464 213 00 18 | Faks: 0464 214 60 10
Rize Haberleri Tasarım:NetworkAjans